LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 05. augusts
Osvalds, Arvils
Ludza
Mostly cloudy
14°C
 
A A A

Pēc ziemas sezonas tehnoloģiskā pārtraukuma ir atsākti tranzītceļa P49 rekonstrukcijas darbi

eraf_logo

Pavasarim iestājoties, Ludzas centrā tiek turpināta pērnā gada septembrī uzsāktā Eiropas Savienības fonda projekta „Tranzītceļa P49 ielu posmu rekonstrukcija Ludzas pilsētā” ieviešana.

Projekta realizācijas gaitā tika veiktas izmaiņas tehniskajā projektā, paredzot kanalizācijas tīklu pārbūvi vienlaicīgi ar citiem ielu posmu rekonstrukcijas darbiem. Pēc iepirkuma veikšanas 6. maijā ar SIA „Lemminkainen Latvija” noslēgts līgums par projekta teritorijā esošo kanalizācijas tīklu rekonstrukciju.

Atbilstoši Latvijas Valsts ceļu noteikumiem izstrādātajai un apstiprinātajai satiksmes organizācijas shēmai maija sākumā tika uzstādītas visas nepieciešamās ceļa zīmes. Transportlīdzekļu vadītāji tiek aicināti uzmanīgi sekot ceļa zīmēm ielu malās, ievērot noteiktos satiksmes ierobežojumus un būt saprotošiem pret citu transportlīdzekļu vadītājiem.

Visus projekta ietvaros paredzētos darbus plānots pabeigt līdz 2013.gada 29. novembrim. Projekta „Tranzītceļa P49 ielu posmu rekonstrukcija Ludzas pilsētā” (Nr.3DP/3.2.1.2.0/12/APIA/SM/029) kopējās attiecināmās izmaksas sastāda LVL 1 532 682,88, t.sk. ERAF līdzfinansējums – LVL 1 225 839,77, pašvaldības budžeta finansējums – LVL 260 862,62 un valsts budžeta dotācija – LVL 45 980,49.

Informāciju sagatavoja: projekta koordinatore Ilona Rimša

coloring.cool