LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Mostly clear
-19°C
 
A A A

PĒC DZIESMU SVĒTKIEM – “MANAS BRĪVDIENAS”!

PLAKĀTS - MANAS BRĪVDIENASTV raidījumu vadītāja un aktrise Vita Baļčunaite un dzietādājs Valters Frīdenbergs visus Latvijas bērnus un jauniešus pēc XXV Vispārējiem latviešu Dziesmu un XV Deju svētkiem Latvijas jaunatni aicina kopīgiem iespaidiem bagātās brīvdienās – Dziesmu un Deju svētku noskaņās!

Projektam dots nosaukums „Manas brīvdienas”, tas norisināsies no 8. – 14. jūlijam Saldū, notiek aktīva Latvijas jauniešu pieteikšanās tam. Projektu vadītāji ir aktrise Vita Baļčunaite un dziedātājs Valters Frīdenbergs, kuru vadībā tiks pavadīta visa nedēļa – dziedot, dejojot, smejot, gavilējot, tās nebūs brīvdienas, kurēs varēs izgulēties un gozēties saulītē, tas būs aktīvs izzināšanas process, apgūsim aktiermeistarības pamatus, skatuves runu, meistarklases, kuras ir vērtīgas ikvienam – gan radošam, gan sportiskam cilvēkam, bez tam – būs iespēja satikt Vitas un Valtera draugus – mūziķus, dziedātājus, aktierus, TV sejas un daudzas citas personības un visbeidzot – visi kopā 14.jūlijā Saldus Kalnsētas parkā piedalīsies koncertuzvedumā „Pastaiga mākoņos”, uzvedumā līdz ar projekta dalībniekiem piedalīsies tā vadītāji, grupa „Tumsa” un „Putnu balle” kā arī dziedātājs Intars Busulis un daudzi citi.

“Mēs katrs esam dikti īpašs savā neatkārtojamībā! Šī ir iespēja darīt tieši to, kas sagādā mums vislielāko prieku – iepriecināt vienam otru un tādējādi arī pašiem sevi. Nāc un iepazīstini ar sev, parādi, ko proti Tu, un mēs parādīsim, ko esam iemācījušies mēs! Kopā mēs varam padarīt šo pasauli košāku, darot to, kas mums sagādā vislielāko prieku! Padarīsim šo vasaru par apburbuļojošu piedzīvojumu kopā un ar smaidu!”, teic viena no projekta vadītājām Vita Baļčunaite

Lai piedalītos projektā jāaizpilda noteikta parauga pieteikuma anketa. Anketu un arīdzan norises programmu var atrast mājas lapā – www.manasbrivdienas.lv

2.1

Papildus informācija:

[email protected]

Tālr. 29131458

coloring.cool