LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita
Ludza
Cloudy
9°C
 
A A A

Paziņojums par telpu nomas objektu piedāvājumu atlases Ludzas novada BJC darbības nodrošināšanai rezultātiem

Ar Ludzas novada domes 28.03.2018. lēmumu tika organizēta Nomas objekta – nekustamā īpašuma/telpu Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra darbības nodrošināšanai – piedāvājumu atlase.

Sludinājumā par nomas objekta piedāvājumu atlases organizēšanu norādītajā termiņā līdz 02.05.2018. piedāvājumu iesniedza divi telpu iznomāšanas pretendenti: SIA “Tirdzniecības centrs Gaisma” un SIA “Agroķīmija”. Ludzas novada pašvaldības Telpu nomas piedāvājuma atlases komisija 03.05.2018. sēdē izvērtēja iesniegtos piedāvājumus. Komisija secināja:

  1. SIA “Tirdzniecības centrs Gaisma” piedāvāto telpu kvadratūra neatbilst pieprasīto telpu apjomam un platībai. Lai telpas pielāgotu Ludzas novada BJC darbības nodrošināšanai, nepieciešama to pārbūve un papildus izmaksas;
  2. Piedāvājumu atlases noteikumu pamatprasībām funkcionāli atbilstošāks ir SIA “Agroķīmija” telpu piedāvājums.

Komisija nolēma piedāvāt Ludzas novada pašvaldībai Bērnu un jauniešu centra darbības nodrošināšanai slēgt nomas līgumu ar SIA “Agroķīmija”.

Nekustamā īpašuma – telpu – nomas piedāvājumu atlase veikta saskaņā ar 29.10.2013. noteikumiem Nr.1191 „Kārtība, kādā publiska persona nomā nekustamo īpašumu no privātpersonas vai kapitālsabiedrības un publicē informāciju par nomātajiem un nomāt paredzētajiem nekustamajiem īpašumiem”.

coloring.cool