LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 28. maijs
Vilhelms, Vilis
Ludza
Mostly cloudy
8°C
 
A A A

Paziņojums par tarifa projektu

SIA „Austrumlatgales atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība”,reģ.nr.42403013918,juridiskā adrese: „Križevniki 2”, Križevņiki, Ozolaines pagasts Rēzeknes novads LV-4633, 08.11.2012. Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedza sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa projektu, kas ir aprēķināts saskaņā ar sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa aprēķināšanas metodiku.

Sabiedriskā pakalpojuma veids

Spēkā esošais tarifs, ieskaitot DRN *

(bez PVN)

Spēkā esošais tarifs bez DRN

(bez PVN)

Piedāvātais tarifs bez DRN

(bez PVN)

Tarifa palielinājums/ samazinājums  (%).

Sadzīves atkritumu apglabāšana

19,5

18,73

12,95

-31

Piedāvātais tarifs varētu stāties spēkā ar 01.02.2013. Tarifa izmaiņas ir saistītas ar dabas resursu nodokļa likmes pieaugumu, jo no 2012.gada 1.janvāra sastāda 7,00 LVL/ tonna. Iepriekš apstiprinātajam tarifam 2007.gadā dabas resursu nodokļa likme sastādīja 0,75 LVL/tonna par atkritumu apglabāšanu. Šo gadu periodā paralēli dabas resursu nodokļa likmes pieaugumam tika mainīta arī tarifa aprēķināšanas metodika, atkritumu apglabāšanas tarifs ir atdalīts no dabas resursu nodokļa likmes.

Iepazīties ar tarifu projektā ietverto vispārpieejamo informāciju, kā arī sniegt savus priekšlikumus un ieteikumus par sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa projektu  lietotājs var „Križevniki 2”, Križevņiki, Ozolaines pagasts, Rēzeknes novads katru dienu no plkst.10 līdz plkst.16 , kurā lietotājs var iepazīties ar tarifu projektā ietverto vispārpieejamo informāciju, kā arī sniegt savus priekšlikumus un ieteikumus par tarifa projektu, iepriekš sazinoties ar Aigaru Metlānu 28359080.

Priekšlikumus un ieteikumus par tarifa projektu rakstveidā vai elektroniski var iesniegt pa pastu „Križevniki 2”, Križevņiki, Ozolaines pagasts Rēzeknes novads LV-4633, e-pasts [email protected] un faksa nr. 64667440 kā arī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (Rīgā, Brīvības ielā 55, faksa Nr.67097200, vai tās reģionālās struktūrvienības adresē) e-pasta adrese: [email protected] 20 dienu laikā no šī paziņojuma publicēšanas normatīvajos aktos noteiktajā kartībā.

* Apstiprināts 2007.gadā saskaņā ar toreiz spēkā esošo tarifa aprēķināšanas metodiku.

coloring.cool