LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 04. decembris
Baiba, Barba, Barbara
Ludza
Mostly cloudy
-5°C
 
A A A

Paziņojums par nekustamā īpašuma nodokļa parāda un nokavējuma naudas dzēšanu

Pamatojoties uz Latvijas Republikas likuma „Par nodokļiem un nodevām” (turpmāk – Likums) 25.panta ceturto daļu, Ludzas novada pašvaldība informē, ka, saskaņā ar Likuma 25.panta pirmās daļas 3.punktu un 25.panta trešo daļu, ar Ludzas novada domes 2013.gada 28.marta lēmumu „Par nekustamā īpašuma nodokļa parāda un nokavējuma naudas dzēšanu” (protokols Nr. 5, 33.§) dzēsts mirušā Anatolija Kozlovska nekustamā īpašuma nodokļa parāds un nokavējuma nauda.

Pamatojoties uz Latvijas Republikas likuma „Par nodokļiem un nodevām” (turpmāk – Likums) 25.panta ceturto daļu, Ludzas novada pašvaldība informē, ka, saskaņā ar Likuma 25.panta pirmās daļas 3.punktu un 25.panta trešo daļu, ar Ludzas novada domes 2013.gada 28.marta „Par nekustamā īpašuma nodokļa parāda un nokavējuma naudas dzēšanu” (protokols Nr. 5, 34.§) dzēsts mirušās Valentīnas Kukarānes nekustamā īpašuma nodokļa parāds un nokavējuma nauda.

coloring.cool