LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda
Ludza
Cloudy
8°C
 
A A A

Paziņojums par nekustamā īpašuma nodokļa parāda un nokavējuma naudas dzēšanu

Izvērtējot Ludzas novada domes rīcībā esošo informāciju, pamatojoties uz Latvijas Republikas MK noteikumiem Nr. 1486 „Kārtība, kādā budžeta iestādes kārto grāmatvedības uzskaiti”, Latvijas Republikas likumu „Par nodokļiem un nodevām”, Ludzas novada domes 25.05.2017. sēdē tika pieņemts lēmums “Par nekustamā īpašuma nodokļa parāda un nokavējuma naudas dzēšanu” (protokols Nr.7, 16.§), saskaņā ar kuru ir dzēsts nekustamā īpašuma nodokļa parāds (par zemi un ēkām) un  nokavējuma nauda EUR 1588,11 apmērā (pamatparāds – EUR 1200,36, nokavējuma nauda – EUR 387,75) pašvaldības budžetā.
Nekustamā īpašuma nodokļa parādnieku saraksts

coloring.cool