LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 01. augusts
Albīna, Albīns
Ludza
Mostly cloudy
21°C
 
A A A

PAZIŅOJUMS par dzēstajiem nekustamā īpašuma nodokļu parādiem

Pamatojoties uz Latvijas Republikas likuma „Par nodokļiem un nodevām” (turpmāk – Likums) 25.panta ceturto daļu, Ludzas novada pašvaldība informē, ka, saskaņā ar Likuma 25.panta pirmās daļas 3.punktu, 25.panta trešo daļu un 26.panta 6.1 daļu, ar Ludzas novada domes 2013.gada 23.maija lēmumu „Par nekustamā īpašuma nodokļa parāda, pamatparāda palielinājuma un nokavējuma naudas dzēšanu” (protokols Nr. 10, 14.§) ir dzēsts nekustamā īpašuma nodokļa parāds (par zemi un ēkām) un ar to saistītā nokavējuma nauda šādiem nodokļa maksātājiem:

Norakstamā nekustamā īpašuma nodokļa parādnieku saraksts

Pamatojoties uz Latvijas Republikas likuma „Par nodokļiem un nodevām” (turpmāk – Likums) 25.panta ceturto daļu, Ludzas novada pašvaldība informē, ka, saskaņā ar Latvijas Republikas Ministru kabineta 2009.gada 15.decembra noteikumu Nr. 1486 „Kārtība, kādā budžeta iestādes kārto grāmatvedības uzskaiti” 99. un 100.pantiem, ar Ludzas novada domes 2013.gada 23.maija lēmumu „Par nekustamā īpašuma nodokļa parāda, pamatparāda palielinājuma un nokavējuma naudas dzēšanu” (protokols Nr. 10, 15.§) ir dzēsts nekustamā īpašuma nodokļa parāds (par zemi un ēkām) un ar to saistītā nokavējuma nauda šādiem nodokļa maksātājiem:

Norakstamā nekustamā īpašuma nodokļa parādnieku saraksts

coloring.cool