LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 05. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Ludza
Mostly cloudy
-5°C
 
A A A

Pavisam drīz – čempionāts pludmales futbolā

soccer129. jūnijā plkst. 11:00 Ludzas Mazā ezera smilšu laukumā sāksies Ludzas novada 2013. gada atklātais čempionāts pludmales futbolā.

Sacīkstes notiks vienā posmā, un tajās var piedalīties jebkurš klubs vai komanda nokomplektētajās formās. Sacensību dalībnieku vecums – 1997. gadā dzimušie un vecāki. Komandai jāiesniedz pieteikums sacensību organizatoriem līdz 29. jūnija plkst. 10:45. Komandas pieteikumā var iekļaut ne vairāk kā 16 spēlētājus, uz katru spēli var pieteikt ne vairāk kā 12 spēlētājus. Pieteikumi obligāti jāparaksta ārstam vai arī katrs komandas spēlētājs ar savu parakstu apliecina, ka viņa veselības stāvoklis ir atbilstošs spēļu noteikumiem. Pēc plkst. 10:45 notiks izloze un organizatoriskā sapulce. Izspēles kārtību noteiks pasākuma organizatori atkarībā no komandu skaita.

Turnīru rīko Ludzas novada pašvaldība, organizatori: Vitolds Masalis (t. 26190626) un Vjačeslavs Puļčs (t. 26556792). Galvenais tiesnesis – Ēriks Krušanovs. Ludzas novada 2013. gada atklātā čempionāta pludmales futbolā nolikums pieejams ŠEIT un sadaļā „Sports”.

coloring.cool