LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Clear
-4°C
 
A A A

Pavasari sagaidām ar dziesmām

Tuvojoties pavasarim, Ludzas novadu pieskandinās dažādu konkursu un festivālu dalībnieku balsis.

Pirmais mazo solistu un vokālo ansambļu konkurss “LIELAIS DZIEDĀTĀJS- 2011” Ludzas novadā
Konkurss notiks 2011.g. 6.aprīlī plkst. 10.30 Ludzas pilsētas 4.pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa”

Konkursa nolikums un pieteikums

“Spēj pasmaidīt par pasauli, tad viņa smaidīs tev pretī”
Ar šādu Raiņa vārdu moto Ludzā norisināsies X Ziemeļlatgales mūzikas skolu festivāls 2011. gada 3. maijā.
Šis būs desmitais, jubilejas festivāls, kura norisei rindas kārtība pienākusi Ludzā. 3. maijā notiks Garīgās mūzikas koncerts Ludzas Romas katoļu baznīcā plkst. 11.00; Lielo mūzikas kolektīvu koncerts Ludzas Tautas namā plkst. 15.00. Koncertos piedalīsies Ziemeļlatgales mūzikas skolas: J.Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskola, Baltinavas mūzikas un mākslas skola, Balvu mūzikas skola, Gulbenes mūzikas skola, Kārsavas mūzikas un mākslas skola, Ludzas Mūzikas pamatskola, Maltas mūzikas skola, Varakļānu mūzikas un mākslas skola, Viļakas mūzikas un mākslas skola, Viļānu mūzikas un mākslas skola, Zilupes mūzikas un mākslas skola
Pasākumu organizē: Ludzas novada pašvaldība un Ludzas Mūzikas pamatskola.
Festivāla nolikums un pieteikums