LV EN

Pirmdiena, 2023. gada 30. janvāris
Tīna, Valentīna, Pārsla
Ludza
Partly cloudy
1°C
 
A A A

Pateicības skolu labākajiem sportistiem

Gada nogalē Ludzas novada sporta skola godināja labākos 2010. gada sportistus – Ludzas, Kārsavas, Zilupes, Ciblas novada skolu skolēnus – skolas audzēkņus un trenerus.

Ludzas novada pašvaldības zālē skolēnus un trenerus uzrunāja Ludzas novada domes priekšsēdētāja A. Gendele, Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja S. Gutāne, sporta skolas direktore E. Fjodorova. Diplomus, elegantus kausus un nelielas skolas sarūpētas dāvanas saņēma svarcelšanas nodaļas audzēkņi V. Rutkovskis, Ž. Tihomirovs; futbola nodaļas audzēkņi A. Nikolajevs, L. Linužs, S. Plenkovs, E. Jegorovs, vieglatlētikas nodaļas audzēkņi: K. Belka, A. Bikovskis, S. Birjukovs, V. Sotčenko, K. Vidžupe, A. Vengra, K. Nagle,, Z. Protizāne, P. Dūmiņa, R. Žogota, S. Grišule, R. Čoiča, A. Barkāns; handbola nodaļas audzēkņi: J. Bule, V. Šahurova, E. Oļipova, A. Valaine, L. Rutkovska, V. Ruksere, E. Gagarina, E. Daukste, M. Zaščerinska, E. Urbanovičs, R. Germovs, P. Borisenko, D. Kozlovskis, V. Trukšāns, M. Greckis, V. Onufrijevs, M. Jansons – Buļs, V. Bondarevs.

Vislielākais paldies pienākas treneriem, bez kuru ieguldītā darba nebūtu arī skolēnu un komandu sasniegumu. Tie ir J. Afanasjevs, D. Žuļins, M. Oļipovs, V. Rimšs, S. Fenčenko, J. Ostaševs, V. Krišāns, A. Gendelis, R. Muiženika, A. Narnickis.

Uz jauniem sasniegumiem un rekordiem 2011. gadā!