LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 01. augusts
Albīna, Albīns
Ludza
Intermittent clouds
17°C
 
A A A

Pateicība SIA „Lescinsky Service” par atbalstu Ludzas novada skolēnu radošajām idejām!

Rosināt skolēnus izpausties radoši, ļaujot viņiem pašiem veidot savas skolas tēlu! Ar šādu mērķi jau trešo gadu visā Latvijā tiek īstenots projekts “Dienasgrāmata”, kura ietvaros skolēni projekta organizatoriem iesūta pašu zīmētus zīmējumus par tēmu “Mana dienasgrāmata”. Pēcāk projekta īstenotāji uzrunā katra novada vietējos uzņēmējus, kas labprāt atbalsta skolēnu radošās idejas, piešķirot līdzfinansējumu šo dienasgrāmatu tapšanā.

Ludzas novadu šajā projektā pārstāv Pildas pamatskola. Pildas pamatskolas skolēni projekta īstenotājiem iesūtīja savu dienasgrāmatu vēlamos dizainus. Kopumā noritēja aktīvs darbs pie 85 dienasgrāmatu izgatavošanas. Jāpiebilst, ka skolēni šīs unikālās, pašu dizainētās dienasgrāmatas saņēma šī gada 1. septembrī, uzsākoties jaunajam 2017./2018. mācību gadam.

Lai šis viss noritētu veiksmīgi, ļoti nozīmīgs un pat neatsverams ir vietējo novada uzņēmēju atbalsts. Ludzas novadam savu atbalstu skolēnu radošajām idejām ļoti labprāt sniedza SIA „Lescinsky Service”.  Sirsnīgs paldies par to!

Runājot tieši par SIA „Lescinsky Service”, lielākā daļa Ludzas novada iedzīvotāju noteikti zina, ar ko šis uzņēmums nodarbojas. Taču, ja kāds tomēr nav īsti pārliecināts vai nezina, tad mēs pačukstēsim priekšā! SIA „Lescinsky Service” ir uzņēmums, kurš palīdz sasniegt mērķus saviem klientiem būvniecības nozarē. Uzņēmums piedāvā tērauda materiālus, tērauda konstrukcijas, celtniecības materiālus un inženieru pakalpojumus.

Tieši tāpēc gan projekta “Dienasgrāmata” organizatori – “Zinātnes un inovāciju parks” Liepājā pārstāvji, gan Ludzas novada skolēni un konkrēto skolu darbinieki vēlreiz un vēlreiz saka lielu paldies SIA „Lescinsky Service” par atsaucību un atbalstu. Jaunā 2017./2018. mācību gada sākums Ludzas novada skolēniem būs ļoti priecīgs!

Ar cieņu –

“Zinātnes un inovāciju parka” darba grupa

coloring.cool