LV EN

Sestdiena, 2023. gada 04. februāris
Veronika, Daila
Ludza
Partly cloudy
-6°C
 
A A A

Pašvaldībā atjaunota klientu apkalpošana klātienē, iedzīvotāji tiek pieņemti pēc iepriekšēja pieraksta

Informējam, ka Ludzas novada pašvaldība un tās iestādes, no 10. jūnija atsāks klientu apkalpošanu klātienē.  Lai ievērotu piesardzības pasākumus, apkalpošana tiks organizēta tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Ar pašvaldības darbiniekiem aicinām sazināties, izmantojot e-pastus vai tālruņus. Pašvaldības speciālistu kontaktinformācija aplūkojama ŠEIT. 

Lai izvairītos no iespējamas inficēšanās ar vīrusu Covid-19, pašvaldības administrācijas un iestāžu telpās apmeklētājiem noteikts ievērot divu metru distancēšanos vienam no otra. Rūpējoties par roku higiēnu, pie administrācijas un iestāžu ieejas durvīm pieejams roku dezinfekcijas līdzeklis.

Ludzas novada pašvaldības KASE joprojām būs slēgta!

Pēc iespējas, aicinām pašvaldības pakalpojumus izmantot neklātienes formā:

  • dokumentus aicinām iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu: dome@ludza.lv vai pa pastu: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701
  • Ludzas novada pašvaldības 1. stāva vestibilā ir izvietota speciāli dokumentiem paredzēta pastkaste, kurā ir iespēja ievietot iesniegumus vai kāda cita veida dokumentus nodošanai pašvaldībai.
  • Aktuālā informācija, iesniegumi, veidlapas un kontaktinformācija pieejama pašvaldības mājaslapā ludza.lv;  

Iedzīvotāji ir aicināti  izmantot portālā Latvija.lv e-pakalpojumus. Īpaši tas attiecas uz dažādu pabalstu pieteikšanu, dzīvesvietas deklarēšanu, dažādu izziņu saņemšanu no valsts reģistriem. Tieši tāpat elektroniski var nosūtīt iesniegumu jebkurai iestādei, iesniegt gada ienākumu deklarāciju u.c.


Darbu atsāks Pagastu pārvaldes un to kases:

No 10. jūnija Pagastu pārvaldes un kases atsāks klientu pieņemšanu klātienē pēc iepriekšēja pieraksta. Pēc iespējas, aicinām pakalpojumus izmantot neklātienes formā. Ar pagasta pārvaldes vadītājiem var sazināties caur e-pastiem vai tālruņiem, tie ir pieejami ŠEIT


Ludzas peldbaseins atsāks darbu 29. jūnijā:

Sekojiet līdzi aktualitātēm tīmekļvietnē www.ludza.lv un Ludzas peldbaseina lapā sociālajā tīklā Facebook. Lūgums iedzīvotājiem būt saprotošiem un iecietīgiem!


Darbu atsāk Muzejs, Tautas nams, Tūrisma informācijas centrs un bibliotēkas:

Ievērojot Kultūras ministrijas un Veselības ministrijas izstrādātajā sanitārajā protokolā noteiktās prasības, darbu atsāk Ludzas novadpētniecības muzejs, Ludzas novada tūrisma informācijas centrs, Tautas nams un bibliotēkas Ludzā un pagastos. Par iestāžu darbu un pakalpojumu pieejamību apmeklētājiem aicinām sekot līdzi mājaslapā www.ludza.lv, sadaļā Jaunumi. 


Dzimtsarakstu nodaļa turpina veikt dzimšanas vai miršanas fakta reģistrāciju tikai pēc iepriekšēja pieraksta:

Dzimtsarakstu nodaļa turpina klātienē veikt dzimšanas vai miršanas fakta reģistrāciju tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Konsultācijām – zvanīt uz: 65707418 vai rakstīt uz: dzimt@ludza.lv. Plašāka informācija pieejama ŠEIT.


Ludzas novada Bāriņtiesa turpinās pieņemt klientus klātienē tikai pēc iepriekšēja pieraksta:

Ludzas novada Bāriņtiesa turpinās pieņemt klientus klātienē tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Pirms došanās uz bāriņtiesu, aicinām izvērtēt iespēju iesniegt savu pieteikumu attālināti:

  • parakstot ar drošu elektronisku parakstu un nosūtot uz e – pastu: btiesa@ludza.lv
  • izmantojot portāla Latvija.lv e – pakalpojumu “Iesniegums iestādei”
  • nogādājot bāriņtiesā, kur ir izvietota speciāli paredzēta kaste dokumentiem un iesniegumiem ēkas (Raiņa ielā 16A) pirmajā stāvā. Plašāka informācija pieejama ŠEIT

Ludzas novada Būvvalde

Būvvalde no 10. jūnija atsāks klientu apkalpošanu klātienē. Lai ievērotu piesardzības pasākumus, apkalpošana tiks organizēta tikai pēc iepriekšēja pieraksta, izmantojot saziņu pa tālruni 65707126 vai e-pastu: buvvalde@ludza.lv

Būvniecības procesu nodrošinās elektroniski, izmantojot Būvniecības informācijas sistēmu


Sociālais dienests

Ludzas novada Sociālais dienests informē, ka no 2020.gada 10. jūnija atsāk nodrošināt pakalpojumu saņemšanu pēc iepriekšējā pieraksta klātienēja tos nav iespējams sniegt attālināti, ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus.

 Pierakstīties klātienes apmeklējumam var zvanot pa tālruni 29344400  vai rakstot e-pastu  socdienests@ludza.lv.

Sociālais dienests aicina arī pēc ārkārtējās situācijas beigām  izvērtēt iespēju iesniegt iesniegumu attālināti, parakstot ar drošu elektronisku parakstu un nosūtot uz e-pastu socdienests@ludza.lv, izmantojot portāla Latvija.lv e-pakalpojumu “Iesniegums iestādei”, sūtot pa pastu vai nogādājot sociālajā dienestā, kur ir izvietota atsevišķa kaste iesniedzamajiem dokumentiem.

Lūdzam klientus, apmeklējot Sociālo dienestu, ievērot 2 metru distanci, izmantot savus mutes un deguna aizsegus, kā arī paņemt līdzi savas personiskās pildspalvas.

Aicinām atturēties no Sociālā dienesta apmeklējuma riska grupas personas un cilvēkus ar elpceļu saslimšanas pazīmēm.  

Aprūpes mājās pakalpojuma un valsts finansētā asistenta pakalpojuma sniedzēju pārskati  joprojām tiks pieņemti tikai attālināti! 


Pašvaldības kapitālsabiedrība: SIA “LUDZAS APSAIMNIEKOTĀJS”

No 2020. gada 10. jūnija SIA „LUDZAS APSAIMNIEKOTĀJS” atsāk klientu pieņemšanu klātienē. Lai nodrošinātu distanci un izvairītos no drūzmēšanās, iespēju robežās, aicinām risināt jautājumus telefoniski vai klātienē, ievērojot rindas kārtību.

Informāciju var iegūt:

  • zvanot uz 65707330 (informatīvais tālrunis);
  • zvanot uz 65707335 (abonentu daļas tālrunis);
  • rakstot uz e-pastu sia.la@inbox.lv,
  • atstājot dokumentus SIA “LUDZAS APSAIMNIEKOTĀJS” pastkastītē, norādot tālruņa numuru.

Aicinām būt atbildīgiem pret sevi un apkārtējiem un sliktas pašsajūtas gadījumā neapmeklēt SIA „LUDZAS APSAIMNIEKOTĀJS”.


Informācija publicēta 09.06.2020.

Informāciju sagatavoja Ludzas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Dukaļska