LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Pašvaldība izsludina projektu konkursus

Mazo kultūras projektu konkurss

Nu jau otru reizi Ludzas novada pašvaldība izsludina Mazo kultūras projektu konkursu. 2010. gada nogalē konkursā piedalījās 17 projektu pieteikumi, un visi tika atbalstīti. Konkursā var piedalīties novada kultūras un kultūrizglītības iestādes (izņemot vispārējās izglītības iestādes). Iestādei jāizstrādā noteiktas formas projekta pieteikums, jāpamato tā nepieciešamība, pasākuma aktivitātēm jābūt aktuālām Ludzas novadam un tās iedzīvotājiem. Tiks atbalstīti projekti ar budžetu ne mazāku par Ls 50 un ne lielāku par Ls 350. Kopējais programmai piešķirtais finansējums ir Ls 2000. Pieteikumi jāiesniedz līdz 2011.gada 29.aprīlim.

Projektu realizācijas laiks no 2011.gada 02.maija līdz 2011.gada 30.novembrim.

Nolikums

Ludzas novada jauniešu brīvā laika pavadīšanas un aktīvās atpūtas veicināšanas projektu konkurss

Lai rosinātu jauniešu līdzdalību un interesi iesaistīties novada sabiedriskajā dzīvē, kā arī piedāvātu iespēju Ludzas novada jauniešiem aktīvi, radoši un lietderīgi pavadīt brīvo laiku, pašvaldība piedāvā projektu konkursu arī Ludzas jauniešu klubiem un organizācijām, jauniešu biedrībām, nodibinājumiem, interešu grupām, pašpārvaldēm. Pamatojot projekta nepieciešamību, tiks atbalstīti projekti ar budžetu ne mazāku par Ls 50 un ne lielāku par Ls 200. Kopējais šai programmai piešķirtais finansējums ir Ls 1000. Projekti jāīsteno no 2011. gada 2. maija līdz 30. novembrim.

Nolikums