LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 20. oktobris
Leonīda, Leonīds
Ludza
Cloudy
2°C
 
A A A

Pašu veidotā īsfilma “Ludza dzejā”

2018.gda martā noritēja Latvijas bibliotēku festivāls 2018, kurā arī piedalījās arī Ludzas pilsētas galvenā bibliotēka.

Kā viens no sevis prezentēšanas līdzekļiem mūsu bibliotēkai bija īsfilma “Ludza dzejā”, kuras veidošanā  savu ieguldījumu sniedza arī LudzaTV. Filmu veidoja: Viorika Vasilovska, Inta Kušnere, Raivis Isakovičs, Fotogrāfs Edmunds. Video operatori: Raivis Isakovičs, Fotogrāfs Edmunds.

Ludzas pilsētas galvenā bibliotēka un LudzaTV saka lielu paldies par piedalīšanos un atbalstu Ilzei Upeniecei, Valentīnai Razumovskai, Sandrai Vorkalei, Vladiskavam Maskaļovam, Ilvai Petrovskai, Ainai Petrovskai, Annai Sivohinai, Artūram Šromam, Aigaram Luckanam, Arvīdam Šromam, Arinai Afanasjevai, Anastasijai Afanasjevai, Aivaram Piterānam, grupai “Fenikss”, Ērikam Mickānam, Aleksadram Dukštam, Valdim Mitenbergam, Eleonorai Obrumānei, Kasparam Ragelim. Paldies par mūziku Kristapam Rasimam.

Video

coloring.cool