LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Partly sunny
-17°C
 
A A A

“Pasažieru vilciens” informē

pasazieru_vilciensAkciju sabiedrība „Pasažieru vilciens” informē, ka 26.maijā stāsies spēkā pasažieru vilcienu kustības 2013./2014.gada saraksts.

Saskaņā ar dzelzceļa pasažieru pārvadājumu valsts pasūtījumu arī turpmāk pamatā ir saglabāts pašreizējais vilcienu saraksts, tomēr, ņemot vērā atsevišķos dzelzceļa posmos noteiktās kustības ātruma izmaiņas, nedaudz mainīti gandrīz visu maršrutu elektrovilcienu un dīzeļvilcienu atiešanas un pienākšanas laiki.

Būtiskākās izmaiņas vilcienu kustības 2013./2014.gada sarakstā, tāpat kā šobrīd, ir saistītas ar otrā sliežu ceļa izbūvi iecirknī Skrīveri-Krustpils. Šī projekta ietvaros veicamo darbu laikā noteikti vilcienu kustības ātruma ierobežojumi, kuri šogad un arī 2014.gadā ietekmēs visu minētajā iecirknī kursējošo vilcienu grafiku.

 Ņemot vērā pasažieru skaita palielināšanos vasaras sezonā, Jūrmalas un Saulkrastu virzienos arī šovasar AS „Pasažieru vilciens” iespēju robežās tiks norīkoti papildu elektrovilcieni uz Dubultiem, Carnikavu un no Vecāķiem uz Rīgu. Tāpat kā līdz šim, papildu vilcieni kursēs arī brīvdienās un valsts svētku dienās.

Sīkāka informācija pieejama AS „Pasažieru vilciens” interneta mājas lapā www.pv.lv (publicēts Iekšzemes vilcienu kustības saraksts), dzelzceļa stacijās, Rīgas pasažieru stacijas Informācijas centrā (i-punktā) pa tālruni 67232135, kā arī pa VAS „Latvijas dzelzceļš’ uzziņu tālruni 1181 un pa uzziņu dienesta tālruni 1188.

Vilcienu kustības sarakstu grāmatiņas pasažieri varēs iegādāties dzelzceļa staciju biļešu kasēs un Rīgas pasažieru stacijas Informācijas centrā (i-punktā).

Pasažieru pārvadājumu

organizācijas daļas vadītājs A. Mošenkovs

coloring.cool