LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 22. oktobris
Irīda, Īrisa
Ludza
Mostly cloudy
7°C
 
A A A

Pasaules pievilkšanās diena arī Ludzā

10. septembris Latvijā jau ceturto gadu bija Pievilkšanās diena. Šoreiz šī akcija notika ne tikai mūsu valstī, bet daudzviet citur pasaulē. Ielu vingrotāju biedrība, kas to organizē, tādējādi popularizē sportu un fizisko kultūru.

foto-podtjagivanijaSestdien laikā no plkst. 10.00 līdz 16.00 trenažieru laukumā pie Ludzas pilsētas ģimnāzijas katrs, neatkarīgi no dzimuma, vecuma un trenētības pakāpes, varēja sevi pārbaudīt, pievelkoties pie stieņa. Bija 60 dalībnieki — nedaudz mazāk nekā pērn, kad piedalījās 79.

Jaunākajai dalībniecei Annijai Streļčai ir 7 gadi. Viņa pievilkās 10 reizes. Arī solīdas kundzes pierādīja, ka spēks nav zudis. Marija Romanovska savos nedaudz vairāk kā 70 gados pievilkās piecreiz un apliecināja, ka tas, kas rakstīts pasē, ne vienmēr apzīmē patieso vecumu.

Labākie rezultāti: Vjačeslavs Puļčs (pievilkās 30 reizes), Jurijs Kuzņecovs (27x), Aivars Vizulis (23x).

Salīdzinot Zilupē, Kārsavā un Zilupē labākie rezultāti ir līdzīgi. Latvijā rekords ir ap 50 pievilkšanās reizes.

Sacensības Ludzā organizēja Aivars Vizulis un Antra Romanova.

Informācija par Pasaules pievilkšanās dienu atrodama instagrammā WORLDPVLLUPDAY.

Vanda Žulina

coloring.cool