LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta
Ludza
Cloudy
6°C
 
A A A

Pasaules Dabas fonds aicina piedalīties kampaņā “Latvijas dabas bagātības”

Pasaules Dabas fonds (PDF) uzsācis kampaņu “Latvijas dabas bagātības”. Tās ietvaros Latvijas iedzīvotāji tiek aicināti stāstīt par savām īpašajām vietām Latvijas dabā un pašiem ar tām saplūst, kā arī kopīgi diskutēt, kas ir Latvijas dabas bagātības un ko tās nozīmē mums kā sabiedrībai.

Kampaņas centrā ir unikāla dabas akcija “Dabā. Es esmu”, kuras ietvaros Latvijas iedzīvotāji tiek aicināti ne vien fotografēties pie savām mīļākajām vietām Latvijas dabā, bet pašiem ar tām saplūst, kļūstot tik nepamanāmiem, cik vien iespējams. Uzņemtos fotoattēlus cilvēki tiek aicināti iesūtīt PDF vai publicēt sociālajos tīklos, lietojot mirkļbirku #AtrodiMani – fonds tos pārpublicēs savos sociālo mediju kontos, kā arī īpašajā kampaņas mājaslapā, informē Pasaules Dabas fonda projektu vadītājs Dāvis Landorfs.

Augusta otrajā pusē un septembrī PDF Rīgā un citās Latvijas pilsētās organizēs arī vairākas publiskas diskusijas par Latvijas dabas vērtībām, kurās piedalīsies gan sabiedrībā pazīstami viedokļu līderi, gan ikviens interesents.

Kampaņa “Latvijas dabas bagātības” notiek Latvijas simtgades projekta “Latvijas simtgades dabas deklarācija” ietvaros. Projekta virsmērķis būs apkopot iesūtītos attēlus, viedokļus un diskusiju rezultātus, lai radītu unikālu Latvijas simtgades dabas deklarāciju, kurā būs iekļautas Latvijas iedzīvotājiem nozīmīgākās dabas bagātības, skaidro fonda pārstāvis.

coloring.cool