LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 28. maijs
Vilhelms, Vilis
Ludza
Mostly cloudy
7°C
 
A A A

ATCELTS | Pārgājiens “Atklāj Spirku purva noslēpumus!” 30.aprīlī

Turpinot tematisko dienu tradīciju arī šogad, aicinām uz Purvu dienu 30. aprīlī. Pārgājiens “Atklāj Spirku purva noslēpumus!” noritēs Līdumnieku pagasta Spirku purvā.

Kopā ar dabas eksperti Renāti Kaupužu no dabas saimniecības “Ošumājas” lūkosim cik patiesībā krāšņs un dzīvības pilns ir šķietami pelēkais un nabadzīgais purvs. Kāpsim āža mugurā jeb apmeklēsim īpatnējo un ainavisko purva salu, raudzīsim iepazīt augus, sūnas, ķērpjus, putnus un visas dzīvas un nedzīvas dabas vērtības, kas gadīsies mūsu ceļā. Pārgājiena kopējais garums būs apmēram 3,5 km un ilgums varētu būt trīs līdz četras stundas.

Pārgājiena grūtības pakāpe ir vidēja līdz izaicinoša, bet tas neliedz doties piedzīvojumā kopā ar mazākajiem ģimenes locekļiem. Dalības maksa pieaugušajiem ir 5 eiro, bērniem bez maksas. Pieteikšanās pa tālruni 29327265 (Ludzas TIC) vai e-pastu [email protected]. Precīzas tikšanās vietas koordinātes un pārgājiena maršruts tiks izsūtīts dalībniekiem nedēļu pirms pārgājiena.

Foto: Kristaps Kiziks, Anita Mortuzāne

Ludzas novada tūrisma centrs

coloring.cool