LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta
Ludza
Cloudy
6°C
 
A A A

Parakstīts līgums par kultūras mantojuma saglabāšanu un tūrisma attīstību

IMG_2968Ceturtdien, 11. augustā, Ludzā tika parakstīts trīspusējs sadarbības līgums starp Ludzas Novadpētniecības muzeju, Hordalandas Muzeju centru (Norvēģija) un biedrību “Ludzas amatnieks”.

Sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas partneriem aizsākās 2014. gada septembrī mūsu pašvaldības īstenotā projekta “Ludzas Lielās sinagogas restaurācija un ebreju garīgā mantojuma atdzimšana” ietvaros. Projekta laikā tika veikta Ludzas Lielās sinagogas restaurācija, īstenotas norvēģu ekspertu vizītes un rīkotas darbnīcas amatniekiem, izveidotas ekspozīcijas par Ludzas ebreju vēsturi.

Parakstot līgumu, sadarbības partneri apliecināja vēlmi arī turpmāk sadarboties kultūras mantojuma izpētes un saglabāšanas jomā, piedalīties kopīgu projektu izstrādē un realizācijā, īstenot pētniecības un sabiedrības izglītošanas aktivitātes, kā arī sadarboties kopīgu tūrisma produktu attīstīšanā.

Svetlana Rimša,

sabiedrisko attiecību vadītāja

Jūlijas Supovas foto

coloring.cool