LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 04. augusts
Romāns, Romualds, Romualda
Ludza
Intermittent clouds
19°C
 
A A A

Par vienreizēju pabalstu daudzbērnu ģimenēm

Decembra mēnesī tiek piešķirts vienreizējs pabalsts daudzbērnu ģimenēm, kuras uz pabalsta izmaksas brīdi audzina 3 vai vairāk bērnus 30,00 EUR apmērā par katru bērnu. Pabalsts daudzbērnu ģimenēm tiks piešķirts bez personu ienākumu un materiālā stāvokļa izvērtēšanas, tā saņemšanai ir jāiesniedz iesniegums Ludzas novada Sociālajā dienestā līdz 2017.gada 22.decembrim.

Saskaņā ar Bērnu tiesību aizsardzības likuma 1.panta 16.punktu, daudzbērnu ģimene — ģimene, kuras aprūpē ir vismaz trīs bērni, to skaitā audžuģimenē ievietoti un aizbildnībā esoši bērni. Par daudzbērnu ģimenes bērnu uzskatāma arī pilngadīga persona, kas nav sasniegusi 24 gadu vecumu, ja tā iegūst vispārējo, profesionālo vai augstāko izglītību.

Ja ģimenē ir pilngadīga persona, kas nav sasniegusi 24 gadu vecumu un ja tā iegūst vispārējo, profesionālo vai augstāko izglītību, pabalsta saņemšanai ir nepieciešams iesniegt mācību iestādes izziņu par izglītības iegūšanu.

coloring.cool