LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Partly cloudy
-19°C
 
A A A

Par Uzņēmumu reģistra Rēzeknes reģionālās nodaļas darbību

Galvenā Valsts notāra R. Baloža vēstulē Ludzas novada pašvaldībai lasām: “Darām Jums zināmu, ka pateicoties gan Ludzas, gan Rēzeknes novadu pašvaldību atbalstam, rasta iespēja saglabāt Uzņēmumu reģistra Rēzeknes reģionālo nodaļu. Rēzeknes novada pašvaldība ir izrādījusi pretimnākšanu, piedāvājot telpu īri Uzņēmumu reģistra Rēzeknes reģionālajai nodaļai uz atvieglotiem nosacījumiem, kas ir uzskatāms par spilgtu piemēru produktīvai valsts un pašvaldību sadarbībai krīzes apstākļos. Lēmums par Rēzeknes reģionālās nodaļas saglabāšanu pieņemts 12.10.2009. vadības sanāksmē, balstoties uz nosacījumu, ka Uzņēmumu reģistra 2010. gada budžets tiks saglabāts patreizējo pieļaujamo izdevumu līmenī.”

coloring.cool