LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 02. augusts
Stefans, Normunds
Ludza
Partly cloudy
16°C
 
A A A

Par skolēnu nodarbinātību vasarā

Lai pieteiktos darbam vasaras mēnešos, 13 un 14 gadus veciem Ludzas pilsētā deklarētiem skolēniem no 12. maija līdz 23. maijam jāreģistrējas Ludzas pilsētas domē Sociālās palīdzības nodaļā 9.a kabinetā (skolēniem vecumā no 15 gadiem jāreģistrējas NVA filiālēs). Reģistrējoties, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Kad pašvaldība būs saņēmusi pieteikumus, jauniešiem tiks paziņots, vai viņu iesniegums ir atbalstīts. Pirms darba uzsākšanas tiks slēgts darba līgums. Skolēniem būs jāiesniedz medicīniskās iestādes izziņa par veselības stāvokli, jāiesniedz algas nodokļa grāmatiņa, kā arī rakstveida apliecinājums no vecākiem vai aizbildņa par skolēna nodarbināšanu. Bez tam ļoti rūpīgi jāiepazīstas ar darba drošības instrukcijām, norādījumiem, ko sniedz darba vadītājs. Katrs skolēns arī tiek apdrošināts pret nelaimes gadījumu. Viena skolēna vasaras nodarbināšanas laiks – viens mēnesis. Darba dienas ilgums – 4 stundas. Ludzas pilsētas pašvaldība piedāvā darbu 20 jauniešiem jūnijā un 20 jauniešiem augustā. Darba vietas ir pilsētas pašvaldības iestādes – Ludzas 2. vidusskola, Ludzas pilsētas ģimnāzija, Ludzas pilsētas galvenā bibliotēka, Ludzas bērnu bibliotēka, bērnudārzi Namiņš un Pasaciņa.

coloring.cool