LV RU EN

Pirmdiena, 2022. gada 04. jūlijs
Sandis, Uldis, Ulvis
Ludza
Partly sunny
23°C
 
A A A

Par pašvaldības iestāžu darbu ārkārtas situācijas laikā 

Lai ierobežotu Covid-19 vīrusa izplatību un rūpētos par darbinieku un apmeklētāju veselību un sekojot līdzi noteiktajām Slimību profilakses un kontroles centra rekomendācijām, kā arī saistībā ar valdības izsludināto ārkārtas situāciju valstī, ar mērķi šajā laikā ierobežot Covid-19 izplatību, Ludzas novada pašvaldībā un tās iestādēs, līdz 9. jūnijam tiek pārtraukta klientu apkalpošana klātienē.

Ludzas novada pašvaldības administrācija

 • No 16. marta pašvaldības pakalpojumi tiks nodrošināti neklātienes formā: dokumentus aicinām iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu: [email protected] vai pa pastu: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701
 • Ludzas novada pašvaldības 1. stāva vestibilā ir izvietota speciāli dokumentiem paredzēta pastkaste, kurā ir iespēja ievietot iesniegumus vai kāda cita veida dokumentus nodošanai pašvaldībai.
 • Ar pašvaldības darbiniekiem aicinām sazināties, izmantojot e-pastus vai tālruņus. Kontaktpersonu saraksts pieejams ŠEIT
 • Aktuālā informācija, iesniegumi, veidlapas un kontaktinformācija pieejama pašvaldības mājaslapā ludza.lv;  

Iedzīvotāji ir aicināti  izmantot portālā Latvija.lv e-pakalpojumus. Īpaši tas attiecas uz dažādu pabalstu pieteikšanu, dzīvesvietas deklarēšanu, dažādu izziņu saņemšanu no valsts reģistriem. Tieši tāpat elektroniski var nosūtīt iesniegumu jebkurai iestādei, iesniegt gada ienākumu deklarāciju u.c.

Pagastu pārvaldes

No 16. marta Ludzas novada pagasta pārvaldēs apmeklētāji klātienē netiks pieņemti. Ar pagasta pārvaldes vadītājiem var sazināties caur e-pastiem vai tālruņiem, tie ir pieejami ŠEIT

Dzimtsarakstu nodaļa

Ludzas novada Dzimtsarakstu nodaļā apmeklētāji klātienē netiks pieņemti. Konsultācijām – zvanīt uz: 65707418 vai rakstīt uz: [email protected]. Plašāka informācija pieejama ŠEIT.

Ludzas novada Bāriņtiesa

Līdz 9. jūnijam, Ludzas novada Bāriņtiesa turpinās pieņemt klientus klātienē TIKAI neatliekamajos gadījumos! Pirms došanās uz bāriņtiesu, aicinām izvērtēt iespēju iesniegt savu pieteikumu attālināti:

 • parakstot ar drošu elektronisku parakstu un nosūtot uz e – pastu: [email protected]
 • nogādājot bāriņtiesā, kur ir izvietota speciāli paredzēta kaste dokumentiem un iesniegumiem ēkas (Raiņa ielā 16A) pirmajā stāvā. Plašāka informācija pieejama ŠEIT

Ludzas novada Būvvalde

No 16. marta Būvvalde apmeklētājus klātienē nepieņems. Būvniecības procesu nodrošinās elektroniski, izmantojot Būvniecības informācijas sistēmu. Pakalpojumu sniegšana, konsultācijas tiks nodrošinātas attālināti, izmantojot saziņu pa tālruni 65707126 vai e-pastu: [email protected]

Sociālais dienests

Ludzas novada Sociālais dienests turpinās pieņemt klientus klātienē TIKAI neatliekamos gadījumos un krīzes situācijās, pieņemot iesniegumus pamatvajadzību nodrošināšanai.  Pirms došanās uz sociālo dienestu, aicinām izvērtēt iespēju iesniegt iesniegumu attālināti, parakstot ar drošu elektronisku parakstu un nosūtot uz e-pastu [email protected], sūtot pa pastu vai nogādājot sociālajā dienestā, kur ir izvietota atsevišķa kaste iesniedzamajiem dokumentiem. Plašāka informācija pieejama ŠEIT.

Pašvaldības kapitālsabiedrība: SIA “LUDZAS APSAIMNIEKOTĀJS”

 SIA “LUDZAS APSAIMNIEKOTĀJS” klientu apkalpošanas centri apmeklētājiem ir SLĒGTI no 2020. gada 16.marta (līdz turpmākajiem paziņojumiem)!

Informāciju var iegūt:

 • zvanot uz 65707330 (informatīvais tālrunis);
 • zvanot uz 65707335 (abonentu daļas tālrunis);
 • rakstot uz e-pastu [email protected],
 • atstājot dokumentus SIA “LUDZAS APSAIMNIEKOTĀJS” pastkastītē, norādot tālruņa numuru.

Rēķinus par saņemtajiem pakalpojumiem var apmaksāt internetbankās un SIA “MAXIMA”  kasēs.

 Izglītības un kultūras iestādes 

 • LŪDZAM VECĀKUS NEVEST bērnus uz bērnudārzu līdz 12. maijam un rast veidu, kā nodrošināt savu bērnu pieskatīšanu mājas apstākļos, kā arī darba devējus atbalstīt vecākus, nodrošinot iespēju saviem darbiniekiem pieskatīt bērnus mājas apstākļos! 
 •  Lai nepieciešamības gadījumā nodrošinātu pirmsskolas pakalpojumu sniegšanu vecākiem, kas paši nevar nodrošināt bērnu pieskatīšanu, pirmsskolas izglītības iestādes pakalpojumu nodrošinās atbilstoši Latvijas Republikas Ministru kabineta 2020.gada 12. marta rīkojuma Nr. 103  4.2. punktam, nodrošinot pirmsskolas izglītības iestādēs un iestādēs, kas nodrošina bērnu uzraudzības pakalpojumu,  dežūrgrupu darbību, lai nepieciešamības gadījumā nodrošinātu pirmsskolas pakalpojumu sniegšanu vecākiem, kas paši nevar nodrošināt bērnu pieskatīšanu. 
 • Lai apmeklētu pirmsskolas izglītības iestādi, vecākiem reizi nedēļā ir jāiesniedz pirmsskolas izglītības iestādē rakstisks apliecinājums, ka bērns un ģimene nav pēdējo 14 dienu periodā bijuši ārvalstīs un nav bijuši kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām, un vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu. Ludzas novada pirmsskolas izglītības iestādes vispārējam apmeklējumam būs slēgtas.
 • Līdz 9. jūnijam tiek pārtraukta mācību procesa norise klātienē visās izglītības iestādēs, nodrošinot mācības attālināti. 
 • No 2020.gada 16. marta līdz 2020.gada 9. jūnijam slēgta Ludzas pilsētas galvenā bibliotēka un Ludzas novada pagastu bibliotēkas.
 • No 2020.gada 16.marta līdz 2020.gada 9. jūnijam slēgts Ludzas Tautas nams, pagastu kultūras iestādes. Pašdarbības kolektīvu mēģinājumi nenotiek.

Informējam, ka atcelti un aizliegti neatkarīgi no to apmeklētāju skaita visi publiskie  piemiņas, izklaides, kultūras, sporta, atpūtas pasākumi (tajā skaitā naktsklubos un diskotēkās), sapulces, gājieni un piketi (atbilstoši likuma “Par sapulcēm, gājieniem un piketiem” minētajām definīcijām), reliģiskās darbības veikšana pulcējoties.

Informācija publicēta 16.03.2020.

Informācija papildināta 08.05.2020.

Informāciju sagatavoja Ludzas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Dukaļska 

 

coloring.cool