LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 31. jūlijs
Ruta, Rūta, Sigita, Angelika
Ludza
Intermittent clouds
22°C
 
A A A

Par atkritumu apsaimniekošanas līgumu noslēgšanu

sadzives_atkritumu_apsaimniekosanaLudzas novada pašvaldība, izskatot noslēgtos līgumus par atkritumu apsaimniekošanu, ar nožēlu ir konstatējusi, ka liela daļa Ludzas novada iedzīvotāju nav noslēgusi līgumus par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu ar SIA „LUDZAS APSAIMNIEKOTĀJS”.
Informējam, ka Ludzas novada pašvaldības 28.04.2011. saistošie noteikumi Nr. 9 „Sadzīves atkritumu apsaimniekošanas noteikumi” 4.1.punkts nosaka, ka „Ikvienam atkritumu radītājam ir pienākums iesaistīties Ludzas novada pašvaldības organizētajā atkritumu savākšanas sistēmā, noslēdzot līgumu ar atkritumu apsaimniekotāju”. Pilns saistošo noteikumu teksts ir atrodams Ludzas novada pašvaldības mājaslapā www.ludza.lv sadaļā Ludzas novada pašvaldība/ Saistošie noteikumi. Informējam, ka Ludzas novada teritorijā ir viens sadzīves atkritumu apsaimniekotājs – SIA „LUDZAS APSAIMNIEKOTĀJS”, kuram ir tiesības apsaimniekot sadzīves atkritumus novada teritorijā.
Ludzas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus noslēgt līgumus par sadzīves atkritumu izvešanu, jo citādi, pamatojoties uz Ludzas novada pašvaldības 28.04.2011. saistošo noteikumu Nr. 9 „Sadzīves atkritumu apsaimniekošanas noteikumi” 10.2.punktu, kurš nosaka: „Par izvairīšanos noslēgt līgumu ar sadzīves atkritumu apsaimniekotāju fiziskām personām var uzlikt naudas sodu no EUR 7,00 līdz EUR 36,00, juridiskām personām var uzlikt naudas sodu no EUR 29,00 līdz EUR 72,00”, personas, kuras nav noslēgušas līgumus par sadzīves atkritumu izvešanu, tiks administratīvi sodītas.
Informējam, ka soda uzlikšana neatbrīvos no saistību izpildes – atkritumu apsaimniekošanas līgums būs jānoslēdz jebkurā gadījumā.

Par tīru, drošu un skaistu Ludzas novadu!
Aivars Strazds,
vides inženieris

coloring.cool