LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 29. novembris
Ignats, Virgīnija
Ludza
Cloudy
-1°C
 
A A A

Paldies Tev, Dievs, ka izdomāji nometni!

baznīcas radošā darbnīca 1No 28. jūnija līdz 3. jūlijam pie Ludzas katoļu baznīcas norisinājās bērnu vasaras radošās darbnīcas kristīgā gaisotnē, kurā piedalījās 37 bērni vecumā no 6-12 gadiem. Šogad pasākums notika Ludzas novada pašvaldības Mazo projektu konkursa atbalstītā projekta „Prieks un labestība!” un Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas “Latvijas Valsts mežu atbalstītā Latgales kultūras programma 2016” projekta „Vosora Kolnasātā” ietvaros.

Pasākuma mērķis bija veicināt garīgās izglītības attīstību, nodrošinot Ludzas bērniem un jauniešiem radošu brīvā laika pavadīšanu vasarā kristīgā gaisotnē, kā arī atbalstot jaunatnes iekļaušanos sociālajos un kultūras procesos.

Baznīcas_radošā_darbnīca

Skatoties uz šādu kristīgu pasākumu ar bērna acīm, laikam galvenais būtu labi pavadīt laiku. Kas gan ietilpst šajā jēdzienā? Svarīgi, lai būtu draugi, mīļi vadītāji, laiku pa laikam ko uzlikt uz kārā zoba, un daudz jautrības. Tas viss tika dots. Katrs bērns ir liela Dieva dāvana kā saviem vecākiem, tā visiem apkārt esošajiem, katrs ir unikāls ar savu neatkārtojamību. Tāpēc

radošie pasākuma vadītāji un ciemiņi centās dažādos un interesantos veidos vadīt bērnus tuvāk Dievam un garīgajai fiziskajai izaugsmei, palīdzēja bērniem apjaust, savu latgalisko identitāti.

Lai miesa un gars ietu roku rokā, kristīgajā skoliņā bērni mācījās pareizi vingrot profesionāla fizioterapeita vadībā. Tāpat bērni apguva jaunas prasmes dažādās radošajās darbnīcās. Sirsnīgu paldies jāsaka īpašajiem skoliņas viesiem – Vandai, Marikai, Initai, Natālijai, Ilgai, Danielai, Līgai, grupas „Dabasu Duravas” līderim Arnim un dziedātājam Ingaram.

Radošo darbnīcu noslēgumā, pērkonam ducinot, bērni sniedza talantu koncertu vecākiem un tuviniekiem. Atlika tikai apbrīnot cik bagāta ar jaunajiem talantiem ir mūsu pilsēta.

Darbojās Radošo darbnīcu pasts, kādu dienu pastkastītē atradām vēstuli: Labi, ka Dievs izdomāja nometni!

Logo_projekts_KolnasataPicture2Ludzas Romas katoļu baznīcas

klostermāsa Brigita

 

coloring.cool