LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 22. oktobris
Irīda, Īrisa
Ludza
Cloudy
7°C
 
A A A

Paldies par dāvātajiem prieka mirkļiem!

6.martā Briģu pagasta bibliotēkā notika Sieviešu dienai veltīts pasākums.

Īpašs paldies Rutai Zviedrei, salona “Pelnrušķītes sapnis” (Ludza) īpašniecei, par stāstu, radošumu, atsaucību, labsirdību, par ieguldīto darbu seno tērpu saglabāšanā. Bija interesantā tēma – “Сepures”. Pasākuma apmeklētāji, dāmas, ar prieku piedalījās modes skatē un fotosesijā. Liels paldies par sirsnīgiem apsveikumiem Aijai un Gundaram, Marinai, Pēterim un maziem dziedātājiem Valērijai un Marinai. Arī Alīnai Muhinai – mūsu talantīgajai floristei. Viņa mīļām dāmām sagatavoja svētku pārsteigumu – rokdarbu suvenīrus.

Tikšanās laikā bibliotēkas apmeklētāji tika iepazīstināti ar Jeļenas Rudnikas floristikas darbiem “Ziedu simfonija” un Janas Pavlovičas dimanta izšuvumiem. Pasākumā bija draudzīga un sirsnīga atmosfēra. Paldies visiem viesiem par dāvātajiem prieka mirkļiem mūsu sievietēm, Briģu bibliotēkas lasītājām!

Gribu izteikt lielu paldies talantīgajai floristei Natālijai Lukačai, par paveikto darbiņu – skaistajām puķēm un lielisko noformējumu Sieviešu dienai!

Alla Dolgovska,

Briģu pagasta bibliotēkas vadītāja

coloring.cool