LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 03. augusts
Augusts
Ludza
Partly sunny
20°C
 
A A A

Paldies, ka ienācāt!

silvis 2583Divas nedēļas Ludzas Tautas nams piedāvāja apskatei novada mednieku trofeju izstādi. Vairāk nekā 16 mednieki savus labākos mākslas darbus nodeva vērtēšanai. Paldies visiem kopā un ikkatram atsevišķi!

Gribu pateikt sirsnīgu paldies tiem, kas izmantoja iespēju apmeklēt izstādi un ierakstīt pateicības vārdus medniekiem. Īpašu paldies jāsaka jaunsargu grupai, Ludzas pirmskolas izglītības iestāžu skolotājām, mūzikas pamatskolas un Ludzas pilsētas ģimnāzijas pedagogiem, kuri bērnus prata ieinteresēt izstādes apmeklējumā. Žēl, ka visas skolas neatrada iespēju atnākt uz izstādi, tas taču tik noderīgi, zināt vairāk nekā zini!silvis 2584

Paldies vārdi, lai aizskan līdz pieredzes bagātā mednieka Roberta Ludborža sirsniņai, kurš ļoti interesanti un aizraujoši mācēja pastāstīt par katru izstādes eksponātu! Vēlreiz paldies visiem apmeklētājiem, kuru bija necerēti daudz! Mīļš paldies Novadpētniecības muzeja kolektīvam un personīgi Gunāram Ņukšam par ieguldīto darbu izstādes veidošanā!

Jau maijā Ludzas Tautas namā varēsim apskatīt, apbrīnot lielo leļļu kolekciju, ko piedāvās Zoja Zapoļnova no Pasienes!

Ludzas Tautas nama direktore V. RAZUMOVSKA

coloring.cool