LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Padarīsim dzīvi par DZĪVI spilgtāk, labāk, gaišāk!

7. septembrī plkst. 18:00 Ludzas Tautas nams labvēlībā vērs durvis baltkrieviem un viņu draugiem. Visi tiekat mīļi aicināti uz poētisko koncertu, veltītu baltkrievu dzejas klasiķim Maksimam Bagdanovičam. Programmā – iepazīšanās ar Latvijas baltkrievu savienību, ziņojumi par grāmatām, ko izdeva Latvijas baltkrievu savienība. Baltkrievu dziesmas ar M. Bagdanoviča vārdiem izpildīs Latvijas baltkrievu savienības solistes Anna Krupska un Tamāra Klimko. Vakara gaitā ar dziesmām mūs priecēs tautas ansamblis “Verbica” no Minskas un trio “Lastauki” (Daugavpils).
Nāciet, un baudīsim baltkrievu tautas mākslu!
Valentīna Razumovska,
Ludzas Tautas nama direktore