LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 31. jūlijs
Ruta, Rūta, Sigita, Angelika
Ludza
Mostly sunny
23°C
 
A A A

Pabalsts skolas piederumu iegādei

b25258804663753fb5f8529b929a409bGatavojoties jaunajam mācību gadam, Ludzas novada Sociālais dienests aicina novada ģimenes, kurām noteikts trūcīgas ģimenes statuss, saņemt pabalstu skolas piederumu un mācību grāmatu iegādei.

Pabalsta apmērs ir 29 EUR katram skolniekam. Lai saņemtu pabalstu skolas piederumu iegādei, bērna likumiskajam pārstāvim līdz šā gada 31. oktobrim jāiesniedz rakstisks iesniegums Ludzas novada Sociālajā dienestā atbilstoši deklarētajai pamata dzīvesvietai.

Papildus informāciju par sociālo palīdzību un sociālajiem pakalpojumiem Ludzas novadā var iegūt Ludzā, Raiņa ielā 16A un Isnaudas, Cirmas, Pureņu, Nirzas, Ņukšu, Pildas, Briģu, Rundēnu, Istras pagastu pārvaldēs pie sociālā dienesta darbiniekiem vai mājas lapas sadaļā “Sociālā aprūpe”.

coloring.cool