LV EN

Pirmdiena, 2022. gada 28. novembris
Rita, Olita, Vita
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Orientēšanās Malnavā “O – ZĪDŪŅS”

Vai Tev ir plāni 16. oktobrim? Ja nav – aicinām Tevi kopā ar ģimeni, draugiem, arī individuāli piedalīties orientēšanās pasākumā “O-ZĪDŪŅS” Malnavā. Pasākuma sākumā plkst. 11:00 dalībniekiem tiks veikta instruktāža un izdalīts nepieciešamais inventārs. Iepriekšēja pieredze nav nepieciešama.

Pieteikšanās un sīkāka informācija, zvanot uz tālruni, 28343926 (Juris).

Pasākums tiek organizēts ESF projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/069 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Ludzas novada Blontu, Ciblas, Goliševas, Malnavas, Mežvidu, Mērdzenes, Līdumnieku, Pušmucovas, Salnavas, Zvirgzdenes pagastu un Kārsavas pilsētas iedzīvotājiem” ietvaros.

Esi aktīvs, iesaisties! Par orientēšanos var priecāties kā par sportisku sacensību, bet, galvenokārt, kā par aktīvu atpūtu un interesanti pavadītu dienu svaigā gaisā!

Informējam, ka pasākuma laikā tiks fotografēts un iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātes vajadzībām.

Informāciju sagatavoja
Projektu vadītāja
Laima Poikāne