LV EN

Ceturtdiena, 2022. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Cloudy
-1°C
 
A A A

Orientēšanās Ciblā “O – CYBLA”

Visu paaudžu aktīvā dzīvesveida piekritējus un ģimenes aicinām kopīgi iepazīt Ciblas Kapu kalna teritoriju jau 23.oktobrī. Pasākuma sākumā plkst. 11:00 dalībniekiem tiks veikta instruktāža un izdalīts nepieciešamais inventārs. Iepriekšēja pieredze nav nepieciešama.

Pieteikšanās un sīkāka informācija, zvanot uz tālruni, 28343926 (Juris).

Pasākums tiek organizēts ESF projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/069 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Ludzas novada Blontu, Ciblas, Goliševas, Malnavas, Mežvidu, Mērdzenes, Līdumnieku, Pušmucovas, Salnavas, Zvirgzdenes pagastu un Kārsavas pilsētas iedzīvotājiem” ietvaros.

Esi aktīvs, iesaisties! Par orientēšanos var priecāties kā par sportisku sacensību, bet, galvenokārt, kā par aktīvu atpūtu un interesanti pavadītu dienu svaigā gaisā!

 

Informējam, ka pasākuma laikā tiks fotografēts un iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātes vajadzībām.

Informāciju sagatavoja
Projektu vadītāja
Laima Poikāne