LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita
Ludza
Cloudy
8°C
 
A A A

Organizācija no Holandes sarūpē dāvanas SAC “Ludza” klientiem

Ludzas novada pašvaldības iestādes, organizācijas un cilvēki ne reizi vien ir saņēmuši dāvinājumus no draugiem Holandē – no organizācijas „Stichting Hulp Lettland” („Palīdzības fonds Latvijai”).

2016. gadā un arī šogad skaistas dāvanas ir saņēmuši Ludzas novada Sociālās aprūpes centra “Ludza” klienti. Pērn Lieldienu pasākuma laikā katrs klients saņēma skaistus frotē vannas dvieļus (to iegādei izlietoti ziedotie 350 eiro).

Savukārt Ziemassvētku dāvinājumu 500 eiro apmērā no organizācijas „Stichting Hulp Lettland” tika izlietoti, iegādājoties kosmētiku un higiēnas preces katram centra klientam individuāli (saskaņā ar viņu vēlēšanos un nepieciešamību). Tie bija smaržīgi Ziemassvētki, jo daudzās dāvanu bija smaržas. Paldies draugiem no Holandes!

Arī šogad SAC “Ludza” ir saņēmis 500 eiro lielu ziedojumu, ko plānots izlietot, lai aprūpes centra klientiem iegādātos siltus pledus. Tie tiks pasniegti Lieldienu kopējā svētku pasākumā.

– SAC “Ludza” klientu un personāla vārda izsaku lielu pateicību organizācijai „Stichting Hulp Lettland” un fonda pārstāvim Viktoram Satibaldijevam par darbu, par sirds siltumu un rūpēm, ko veltām mums. Jūsu dāsnums un rūpes sildīs mūsu klientus gan praktiski, gan dvēseliski, – saka SAC “Ludza” direktore R. Borisova.

„Stichting Hulp Lettland” sadarbība ar Latvijas ugunsdzēsējiem un policiju aizsākās jau 1993. gadā. Ludzai draudzība ar šo palīdzības fondu sākās no personīgajiem kontaktiem 2000. gadā. Ludzas novada sadarbību ar „Stichting Hulp Lettland” koordinē Viktors Satibaldijevs. Viņš stāsta, ka fonda redzeslokā ir vairākas mūsu novada iestādes, baznīcas, trūcīgās ģimenes, kas jau ir agrāk saņēmušas holandiešu dāvinājumus.

Sagatavoja

Ērika Bondarenko,

sabiedrisko attiecību speciāliste

Foto no SAC “Ludza” arhīva

coloring.cool