LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 24. oktobris
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Ludza
Cloudy
2°C
 
A A A

NVA organizē vakanču gadatirgus

Novērtējot pozitīvo pieredzi, Nodarbinātības valsts aģentūra jau ceturto gadu organizēs reģionālos vakanču gadatirgus visā Latvijā.

Latgales reģiona vakanču gadatirgus norisināsies 2017. gada 27. oktobrī Rēzeknē plkst. 10.00-13.00 Rēzeknes 2. vidusskolas sporta zālē (Pulkveža Brieža iela 28, Rēzekne).

Vakanču gadatirgos ar NVA un darba devēju starpniecību darba meklētājiem tiks piedāvātas katrā reģionā uz pasākuma norises brīdi aktuālās vakances.  Vienlaikus, tā ir iespēja darba meklētājiem klātienē tikties ar potenciālajiem darba devējiem, iegūt plašu informāciju par darba un apmācību iespējām Latvijā un ārzemēs, rast atbildes uz daudziem ar darbu un profesionālo izaugsmi saistītiem jautājumiem, NVA pakalpojumiem. Darba devējiem savukārt dalība vakanču gadatirgos ir lieliska iespēja prezentēs savu uzņēmumu, informēt darba meklētājus par vakancēm, darba nosacījumiem, karjeras izaugsmes iespējām uzņēmumā, veikt pirmās darba intervijas ar sev piemērotākajiem kandidātiem, klātienē u.tml.

Dalība vakanču gadatirgū gan darba devējiem, gan ikvienam apmeklētājam ir bez maksas.

Lai pieteiktos dalībai, darba devējam jāsazinās ar tuvāko NVA filiāli un jāpiesaka vakance (telefoniski, e-pastā vai personīgi NVA filiālē).

Foto: vakanču gadatirgus Jēkabpilī 2016.gadā

coloring.cool