LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta
Ludza
Cloudy
6°C
 
A A A

Ņukšos notika pasākums pagasta pensionāriem

nuksi113. novembrī  Ņukšu Tautas namā notika pasākums pagasta pensionāriem “Kad gadiem es pāri skatos”, uz kuru bija ieradies kupls pulciņš senioru. Pasākumu kuplināja Zvirgzdenes kapela “Sābri”, kura bija sagatavojusi skaistu koncertu un spēlēja arī dančus. Pasākumā tika godināti jubilāri un trīs zelta kāzu pāri, neizpalika arī konkursi un dažādas spēles. Šie svētki satuvina seniorus, jo ir patīkami satikt sev pazīstamus cilvēkus, padalīties atmiņās un pabūt draugu pulkā.nuksi2

Paldies visiem, kas atrada laiku un iespēju apmeklēt šo jauko pasākumu. Lai jums laba veselība vēl daudziem dzīves gadiem! Paldies Arnim par telpu noformējumu un Ilonai par palīdzību un atbalstu pasākuma vadīšanā.

 

                                                                                             Tautas nama vadītāja Aija Lipovska

coloring.cool