LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta
Ludza
Mostly cloudy
5°C
 
A A A

Novopolockas un Zaslavļas delegācija Ludzā

1113. jūnijā pieredzes apmaiņas vizītē Ludzā viesojās sadarbības partneri no Novopolockas un Zaslavļas. Baltkrievu viesu delegācijā bija pašvaldības pārstāvji un uzņēmēji.  Tikšanās mērķis bija iepazīstināt baltkrievu partnerus ar ekonomisko situāciju Ludzas novadā un attīstības plāniem, īpašu uzmanību pievēršot ES fondu apguvei.  Tika plānots, kā kopīgi iesaistīties Latvijas – Lietuvas – Baltkrievijas Pārrobežu projektu programmā. Viena no sadarbības attīstības prioritātēm ir kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšana un popularizēšana. Apsvērtas iespējas iesniegt šai programmai kopīgu projektu, iesaistot tajā arī Polocku, ar kuru Ludzai ir noslēgts sadarbības līgums.
Tikšanos organizēja Ludzas novada pašvaldības Attīstības nodaļa.         

Vanda Žulina

Kristīnes Seņko foto

coloring.cool