LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta
Ludza
Mostly cloudy
5°C
 
A A A

Novada pašvaldības vadības tikšanās ar iedzīvotājiem Ludzā

Otrdienas, 12.jūnija, vakarā Ludzas pilsētas iedzīvotāji atsaucās Ludzas novada domes vadības aicinājumam pārrunāt aktuālos jautājumus. Ludzas Tautas nama zālē ieradās nedaudz vairāk par 20 ludzāniešiem.

Tikšanos atklāja domes priekšsēdētājs Edgars Mekšs, aicinot iedzīvotājus uzdot jautājumus. Pasākumā piedalījās arī priekšsēdētāja vietnieki, izpilddirektors, pašvaldības struktūrvienību un uzņēmumu vadītāji. Ikviens varēja griezties ar jautājumiem un saņemt atbildes no dažādu nozaru speciālistiem.

E.Mekšs iepazīstināja ar šogad Ludzā iecerētajiem darbiem un aizsākto projektu īstenošanas virzību. Tikšanās reizē tika aktualizēti jautājumi par peldbaseina būvniecību, publisko pirti, ielu un ietvju uzturēšanu, pieslēgumiem pilsētas ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmai un citi. Visgarākās runas un kaismīgākā domu apmaiņa izvērtās, iztirzājot daudzdzīvokļu namu apsaimniekošanas tēmu.

Domes priekšsēdētājs izteica priekšlikumu rīkot līdzīgas tikšanās reizes divreiz gadā, ja būs atsaucība no pilsētas iedzīvotāju puses. Iespēju robežās tiks meklēti risinājumi visiem sanāksmē izskanējušajiem iedzīvotāju jautājumiem.

Paldies ludzāniešiem, kas neatstāj bez ievērības notikumus, darbības un aktivitātes!

Svetlana Rimša,

Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību vadītāja

coloring.cool