LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija
Ludza
Mostly sunny
21°C
 
A A A

Novada izcilnieki 2013

Izcilnieki (2)29. maijā Ludzas novada pašvaldības zālē notika konkursa „Novada izcilnieks” uzvarētāju apbalvošana. Pieņemšanā pie novada domes priekšsēdētājas ieradās skolēni, viņu vecāki un skolu direktori.

Šogad par novada izcilniekiem izglītībā kļuva: Vitālijs Grigāns no Ludzas pilsētas ģimnāzijas 12.a klases, Oļegs Vataļevs no Ludzas 2. vidusskolas 12.a klases un Dana Butrima no LPĢ 9.b klases. Dana šajā mācību gadā ir vienīgā no Ludzas novada, kas ieguva medaļu valsts mācību olimpiādē. Trešās pakāpes diplomu un bronzas medaļu meitene saņēma Latviešu valodas un literatūras olimpiādē. Uz apbalvošanu bija uzaicināta arī Danas skolotāja Laila Budreviča.

Izcilnieki sportā ir Ludzas novada Sporta skolas audzēkņi un Ludzas pilsētas ģimnāzijas skolēni Sandis Plenkovs, Gints Sarkans un Māris Jansons-Buļs. Sandis ir futbolists, Gints — svarcēlājs, Māris — handbolists.

Par izcilnieku mūzikā atzīts Ludzas mūzikas pamatskolas audzēknis Ņikita Afanasjevs. Nikita mācās vien 2. klasē, bet jau ir kļuvis par valsts un starptautisko konkursu laureātu.

Nominācijā „Kultūra un māksla” izcilnieka titulu saņēma Ludzas Mūzikas pamat­skolas 4. klases skolniece Laima Tihovska. Laima dzied popgrupā „Cielaviņa” un divās folkloras kopās. Par viņas talantu varējām pārliecināties arī Dziedošo ģimeņu šovā.

Par sabiedriski aktīvākajiem skolē­niem atzītas trīs vidusskolnieces: Olga Maksimova no Ludzas 2. vidusskolas 11.a klases, Evelīna Oščenkova no LPĢ 11.b klases un Marija Lazovska no LPĢ 11.a klases.

Izcilniekus uzrunāja Ludzas novada domes priekš­sēdētāja Alīna Gendele un Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Sarmīte Gutāne. Novada izcilnieki šajā mācību gadā saņēma Atzinības rakstus no Ludzas novada Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes un sudraba piemiņas monētu, kas veltīta valsts neatkarības atjaunošanai. Apsveikumus saņēma arī vecāki un skolu direktores.

Ar skaistiem priekšnesumiem klātesošos sveica Valērija Satibaldijeva, kā arī paši laureāti: Ņikita, Olga un Laima kopā ar ģimeni. Aktieriski izteiksmīgi uzstājās skatuves runas konkursa uzvarētāja Kristiāna Kučāne.

Ceremonijas noslēgumā Sarmīte Gutāne visiem pasākuma dalībniekiem novēlēja: „Lai Jums nekad netrūkst darāmā darba, lai nepietrūkst iespēju, draugu tuvuma, mīlestības un sirdsmiera. Skatieties nākotnē ar cerību, drosmi un apņēmību, ar sparu un uzdrīkstēšanos! Jo šīs ir tās lietas, no kurām var veidot dzīvi, kādu patiešām ir vērts dzīvot.”

Svetlana Rimša,

sabiedrisko attiecību speciāliste

Foto: Ludzas novada izcilnieki 2013 kopā ar vecākiem, Ludzas novada domes priekšsēdētāju Alīnu Gendeli un Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāju Sarmīti Gutāni.

Izcilnieki (1)

Foto: Alīna Gendele pateicas skolu direktorēm par ieguldīto darbu.DSC_0855

coloring.cool