LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 31. jūlijs
Ruta, Rūta, Sigita, Angelika
Ludza
Mostly sunny
23°C
 
A A A

Novada ezeros tiek papildināti zivju resursi

zivis1Ludzas novada pašvaldība informē, ka šī gada 28.oktobrī Križutas ezerā tika ielaisti 150 kg vienvasaras līdaku ar vidējo svaru 0.1 kg, kas tika veikta sakarā ar zivju resursu pavairošanu. Vienvasaras līdaku ielaišanas procesā Križutas ezerā piedalījās zivju audzētavas A/S „Nagļi” valdes loceklis Aivars Paplavskis, Latvijas Republikas Pārtikas un veterinārā dienesta Ziemeļlatgales pārvaldes valsts veterinārā inspektore Natālija Jermakova, Valsts vides dienesta Rēzeknes RVP Kontroles daļas Resursu kontroles sektora vecākais inspektors Anatolijs Petrovs un Ludzas novada pašvaldības Vides inženieris Aivars Strazds.zivis2 Papildus, šā gada novembrī ir plānota vienvasaras līdaku ielaišana Nirzas ezerā ar kopējo svaru 350 kg.

Ludzas novada pašvaldība aicina makšķerniekus ievērot Ministru kabineta noteikumus Nr.1498 „Makšķerēšanas noteikumi” un nepaturēt mazizmēra zivis.

coloring.cool