LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 30. jūlijs
Valters, Renārs
Ludza
Mostly cloudy
22°C
 
A A A

Notikušas tradicionālās Klaidoņu dienas

Lai gan 29. jūlijs bija reti lietaina diena, īstus motobraucējus šādi laika apstākļi neizbiedēja un viņi ieradās Ludzā uz kārtējām Klaidoņu dienām. Arī motosporta cienītāji pulcējās pasākuma norises vietās – pilsētas centrālajā laukumu, stadionā “Vārpa” un gar ielām, pa kurām baikeri devās parādē. Un ludzāniešiem arī šogad bija, ko redzēt un ko apbrīnot, jo ieradās aptuveni 200 baikerino dažādām Latvijas pilsētām un arī no Lietuvas, Krievijas, Igaunijas, Baltkrievijas un Vācijas.

Tradicionāli daudzveidīgās aktivitātes stadionā “Vārpa” vadīja Māris Susejs – tas bija atraktīvi, daudzvalodīgi un ar labvēlīgu humoru. Baudījumu Klaidoņu dienās guva arī rokmūzikas un šlāgeru cienītāji – uz skatuves “Vārpā” koncerts norisinājās visu nakti.

Vienīgais no programmas, kas šajos svētkos izpalika, – aviošovs, kuru būtu rīkojis Kauņas sporta aviācijas klubs. Lidojumam nelabvēlīgi laika apstākļi!

Klaidoņu dienas rīkoja Ludzas novada pašvaldība un Rēzeknes motoklubs “Lielceļu klaidoņi”.

Pasākuma fotogalerijas: I daļa, II daļa

coloring.cool