LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 22. oktobris
Irīda, Īrisa
Ludza
Mostly clear
6°C
 
A A A

Notikušas izmaiņas Ludzas novada domes sastāvā

Ludzas novada pašvaldības domes sēdē 29. jūnijā tika skatīts jautājums „Par Ludzas novada domes deputāta A. Valeiņa deputāta pilnvaru izbeigšanos pirms termiņa”. Tika nolemts izbeigt Ludzas novada deputāta Andra Valeiņa (ievēlēts no saraksta „Zaļo un Zemnieku savienība”) deputāta pilnvaras pirms termiņa, sakarā ar deputāta personisku rakstveida iesniegumu par savu pilnvaru nolikšanu (iesniegums reģistrēts š.g. 20. jūnijā).

Ludzas novada vēlēšanu komisijai tika uzdots pieņemt lēmumu par deputāta kandidātu, kurš uzaicināms stāties bijušā deputāta vietā. Komisijas sēdē 4. jūlijā tika nolemts, ka bijušā deputāta Andra Valeiņa vietā  ir uzaicināms stāties “Zaļo un Zemnieku savienības” deputāta kandidāts Arturs Isakovičs. Viņš no ZZS saraksta nākamais pēc A. Valeiņa ar lielāko balsu skaitu (1347 balsis).

Foto: Ludzas novada domes priekšsēdētājs Edgars Mekšs pasniedz Arturam Isakovičam deputāta mandātu

coloring.cool