LV RU EN

Ceturtdiena, 2022. gada 26. maijs
Varis, Eduards, Edvards
Ludza
Mostly cloudy
9°C
 
A A A

Notiks uzklausīšanas sanāksme par sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa projektu

2012. gada 6.decembrī plkst. 11:00 Rēzeknes novada pašvaldības konferenču zālē, Atbrīvošanas aleja 95, Rēzeknē Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (turpmāk tekstā – Komisija) rīkos uzklausīšanas sanāksmi par SIA „Austrumlatgales atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība” iesniegto sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa projektu.
Interesenti dalību sanāksmē var pieteikt pa telefonu vai e-pastu līdz 2012. gada 5. decembrim (kontaktpersona Jānis Kravalis, t.67873192; [email protected]).
Iepazīties ar SIA „Austrumlatgales atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība” iesniegto sadzīves atkritumu apglabāšanas paklpojuma tarifa projekta kopsavilkumu var Komisijas mājas lapā http://www.sprk.gov.lv, sadaļā: Sākumlapa  > Licences, tarifi > Atkritumu apsaimniekošana > Tarifi > Iesniegtie tarifu projekti.
Ar SIA „Austrumlatgales atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība” iesniegto sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa projektā ietverto vispārpieejamo informāciju var iepazīties SIA „Austrumlatgales atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība” „Križevniki 2”, Križevņikos, Ozolaines pagastā, Rēzeknes novadā katru dienu no plkst.10:00 līdz plkst. l6:00, iepriekš sazinoties ar Aigaru Metlānu t. 28359080.
Uzklausīšanas sanāksme tiek rīkota valsts valodā, un gadījumā, ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūdzam nodrošināt tulkojumu valsts valodā.

coloring.cool