LV RU EN

Ceturtdiena, 2022. gada 26. maijs
Varis, Eduards, Edvards
Ludza
Cloudy
13°C
 
A A A

Notiks nebijis realitātes šovs “Izdzīvošana laukos”

Šova dalībnieki 5 dienu garumā veiks dažnedažādus lauku darbus – slauks govis, ravēs, sēs, vāks sienu, gatavos ēdienu, lasīs sēnes, pildīs izdzīvošanas uzdevumus un sacentīsies savā starpā atjautībā, veiklībā, oriģinalitātē un strādīgumā. Šova dalībniekiem būs ne tikai jāpierāda sevi kā lieliskiem lauku darbu veicējiem un pašiem spējīgiem sevi nodrošināt ar pārtiku, bet arī jāspēj veidot veiksmīga komanda un jāsadzīvo ar psiholoģisko spriedzi, jo katru vakaru pie ugunskura notiks iekšējais šova balsojums. Pēdējā dienā notiks fināls, kura laikā tiks pārbaudītas ne tikai dalībnieku spējas lauku darbos, bet arī viņu popularitāte citu spēles dalībnieku vidū. Spēles uzvarētājs saņems īpašu lauku balvu.

Organizatori iecerējuši arī daudz pārsteigumu, parādot dažādus veidus, kā izklaidēties lauku sētā, radot izdzīvošanas situācijas, kurās dalībniekiem jārisina eksistences uzdevumi.

Šovā “Izdzīvošana laukos” aicināti pieteikties Latvijas jaunieši un jaunietes vecumā no 17 gadiem, kuri būtu gatavi jauniem izaicinājumiem un psiholoģiskajai spriedzei, kas raksturīga realitātes šoviem.

Dalībniekiem jāpiesakās, sūtot motivācijas vēstuli un pieteikšanās formu līdz 2009.gada 10.jūnijam uz e-pastu [email protected] Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Uzziņām tālrunis +371 26231714 un mājas lapa: http://www.vartigimenei.times.lv/. Dalībnieki tiks izvēlēti konkursa kārtībā.

coloring.cool