LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 26. jūlijs
Ance, Anna, Annija
Ludza
Clear
11°C
 
A A A

Notika pirmā mācību priekšmetu olimpiāde

2016.gada 21.oktobrī notika pirmā mācību priekšmetu olimpiāde šajā mācību gadā.Tradicionāli šī  ir latviešu valodas olimpiāde skolām, kas īsteno mazākumtautību izglītības programmu.   

Šogad  olimpiādē  piedalījās  13  skolēni  no  Ludzas 2.vidusskolas un  Istras  vidusskolas .  Olimpiādē  drīkst piedalīties  7.un 8.klašu skolēni.

Olimpiādes uzdevumu    veidotāji  pacentās,  lai  uzdevumi  būtu ļoti  interesanti ,  lai   skolēni , pildot  uzdevumus,  saņemtu  vērtīgu  informāciju , izteiktu savu attieksmi.   Lūk  daži fragmenti  no  skolēnu  radošjiem  darbiem  par  tēmu  ,,Mana sapņu profesija’’.

Ludzas  2.vidusskolas  8.klases  skolēns  Nikolajs Subotins   raksta:,, … es  būšu arhitekts,tāpēc ka es gribu uzbūvēt jaunas, skaistas celtnes manā pilsētā”. Viktorija Poļačenoka no Istras vidusskolas 7.klases  vēlas būt skolotāja un jau tagad saprot ,,..ka visi bērni ir ļoti dažādi, tāpēc katram vajadzīga sava individuāla pieeja.” Savukārt Rodions Timofejevs (Ludzas 2.vidusskola,8.kl.) izsaka ļoti būtisku atziņu:,,…es domāju, ka profesijai jābūt tādai, lai tu katru dienu strādātu ar prieku”.Ļoti labi pamato savu domu Vladislava Dikalova :,,Es  izvēlos  profesiju , lai nestu godu savai dzimtenei, lai mainītu viņu un attīstītu. Jo viņa ir visdārgākais, kas man ir, un nekāda  cita valsts nav tik mīļa kā Latvija.”

Žūrija,  apkopojot  rezultātus,  pēc  iegūto  punktu  skaita  ir    piešķīrusi  sekojošas vietas:

1.vieta (iegūti 45 punkti) –Vladislavai Dikalovai,  Ludzas 2. vidusskolas  8.klases  skolniecei,  (skolotāja  Ilga  Šļubčenko);

2.vieta (iegūts 41 punkts)- Artūram Ignatjevam,  Ludzas  2.vidusskolas  8.klases  skolēnam     (skolotāja  I.Šļubčenko);

3.vieta     ir  četriem  skolēniem- Katrīnai Ščemeļovai (7.kl.),Kamillai Jepremjanai (7.kl.) un Rodionam  Timofejevam (8.kl.)  no  Ludzas  2.vidusskolas   ( skolotāja  I.  Šļubčenko)  un  Nikolajam Subotinam (8.kl.) no Ludzas 2.vidusskolas ( skolotāja Liāna Nagle). 

Atzinība  piešķirta-  Vladislavam Borovikam (8.kl.) un Vadimam Celinskim (7.kl.) Ludzas 2.vidusskolas skolēniem (skolotāja I.Šļubčenko).

Ludzas  novada  Izglītības,kultūras un sporta  pārvaldes  galvenā speciāliste izglītības jomā  Jolanta  Strogonova

coloring.cool