LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 02. augusts
Stefans, Normunds
Ludza
Partly cloudy
16°C
 
A A A

Notici sev un sapņi piepildīsies!

Jau trešo gadu ir noticis jauniešu organizācijas “Avantis” un “Zelta Zivtiņa” veidotais ZZ stipendijas konkurss, kurā bija 8 dažādas nominācijas – MŪZIKA, FOTO, DIZAINS UN MĀKSLA, SPORTS, EXTREME (ekstrēmie sporta veidi) DEJA, VIDEO un GADA BALVA. Šogad tika saņemti gandrīz 400 pieteikumi. Visvairāk pieteikumu tika saņemti no Latvijas reģionu pilsētām – Daugavpils, Liepājas, Cēsīm, Valmieras, Ventspils. Lielākā pieteikumu aktivitāte bija vērojama foto, sporta un mūzikas nominācijās. Bet žūrijai bija smags darbs visās nominācijās izvērtēt pieteikuma anketas. Ir liels prieks, ka Latvijā ir tik daudz talantīgu jauniešu, kas ļoti mērķtiecīgi attīsta sevi, lai sasniegtu savus mērķus un piepildītu savus un arī citu sapņus. Jaunieši aktīvi izkopj savu talantu, kā arī ir sociāli aktīvi un dara labus darbus savai pilsētai, skolai, rajonam un saviem draugiem un tuvākajiem.

No Ludzas rajona par labākiem tika atzīti divi pārstāvji, kuri iekļuva trijniekā un piedalījās noslēguma pasākumā: Ieva Protizāne no Kārsavas un Ludzas jauniešu klubs Lietussargs. Ieva bija nominēta foto stipendijai un JK “Lietussargs” gada balvai par sociālo aktivitāti. Un, protams, panākumi arī neizpalika. Ieva Protizāne ieguva gada stipendiju no “Zelta Zivtiņas”, JK Lietussargs saņēma vērtīgas veicināšanas balvas. Pagājušajā gadā balvu par sociālo aktivitāti saņēma Jānis Ivanovs no Zilupes.

JK “Lietussargs” saņēma balvā 15 brīvbiļetes uz “RĪGA Dinamo” spēli 3.martā, kurā satikās Latvijas komanda ar Krievijas komandu. Saņēma T-kreklus, dažādas nozīmītes un citus ZZ reklāmas sīkumus un arī 150 latus vasaras komunikācijas semināra organizēšanai. Gada balvu par sociālo aktivitāti saņēma Liene Dārziņa no Limbažiem, kura savos ikdienas darbos palīdz 2 cienīja vecuma kundzēm Ērikai Tomsonei un Rasmai Alksnei: sanes malku, palīdz nokļūt pie ārsta, vienkārši draudzīgi parunājas. Tāpat Liene palīdz 2 jauniešiem (invalīdiem, kuriem ir grūti adaptēties mūsdienu sociālajā vidē), aicina uz koncertiem un piedāvā apmeklēt dažādus pasākumus. Iegūtos 2000 Ls Liene plāno ieguldīt sava tautas deju kolektīva uzvedumā, kurā kā galveno deju programmas horeogrāfu pieaicinātu Agri Daņiļēviču. Ar šo deju programmu Liene plāno apbraukāt bērnu namus, pansionātus un invalīdu pasākumus.

Lietussarga jaunieši neskumst, ka nesaņēma ZZ lielo gada balvu, jo Liene to bija pelnījusi vairāk! Jaunieši saņēma lielu gandarījumu, daudz pozitīvu emociju par piedalīšanos televīzijas raidījuma tapšanā un par veicināšanas balvām un, protams, pieredzi, kura nākotnē ļoti noderēs, un plāno arī šogad tikpat aktīvi darboties, kā visus šos gadus.

Liels paldies jaunieši saka biedrībai “Avantis” un Zelta Zivtiņai par augstu viņu darbu novērtēšanu, Ludzas rajona Bērnu un jauniešu centram par ilggadējo sadarbību, Ludzas pilsētas domei un Ludzas rajona padomei par atbalstu un pati lielākā pateicība – Ludzas rajona jauniešiem, kuri labprāt piedalās mūsu pasākumos un atbalstīja mūs ar savām neskaitāmajām īsziņām… Ceremonijas raidījumu skatīt būs iespēja visiem šo svētdien, 8.martā, plkst. 18:00 LTV7 ēterā.

coloring.cool