LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 01. augusts
Albīna, Albīns
Ludza
Partly sunny
19°C
 
A A A

Noslēgusies video akcija “Apsveic Ludzu dzimšanas dienā!”

Par godu Ludzas 840 gadu jubilejai tika rīkota video akcija “Apsveic Ludzu dzimšanas dienā!”.

Ikvienam Ludzas novada iedzīvotājam un viesim bija iespēja apsveikt mūsu pilsētu, pateikt labus vārdus un siltus novēlējumus tās iedzīvotājiem. Video kamera un “brīvais mikrofons” gaidīja sveicējus: 13. maijā Ludzas Tautas namā, 17. jūnijā Lielajā latgaļu tirgū Ludzas pilskalnā, 29. jūlijā stadionā “Vārpa” – Klaidoņu dienās, 12. augustā pilsētas parkā un 26. augustā pirms festivāla LITTLE ROCK.

Video apsveikumi tika publiskoti un arī turpmāk būs skatāmi Ludzas novada pašvaldības mājaslapā www.ludza.lv un sociālo tīklu profilos, uz LED ekrāna pašvaldības administratīvajā ēkā (Raiņa ielā 16, Ludzā) un Ludzas Tautas namā pasākumu laikā.

Paldies visiem apsveicējiem par pozitīviem vārdiem, aizrautīgu iesaisti un atbalstu! Tas Ludzas jubilejas gadu padara vēl sirsnīgāku un spožāku.

Videoapsveikumi:

Video

coloring.cool