Konkurss ''Esi uzņēmējs''
Noslēgusies pieteikumu iesniegšana konkursam “Esi uzņēmējs Ludzas novadā 2018”

31.maijā beidzās projektu pieteikumu termiņš Ludzas novada pašvaldības izsludinātajam konkursam “Esi uzņēmējs Ludzas novadā”, kura galvenais mērķis ir motivēt iedzīvotājus sava biznesa veidošanai vai attīstībai.

Konkursā šogad iesniegti deviņi pieteikumi. Ludzas novada domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības jautājumos Aivars Meikšāns informē, ka 2018. gada 12. jūnijā notiks pašvaldības izveidotās komisijas sēde un izskatīti iesniegtie pieteikumi. Komisija izlems, kura jaunā komersanta vai saimnieciskās darbības veicēja biznesa idejai piešķirt finansiālu atbalstu.

Kopējais konkursa pieejamais finansējums ir 10 000 EUR. Vienā projektā pieprasītā finansējuma maksimālais apmērs ir EUR 2 500, un projekta iesniedzējam jānodrošina līdzfinansējums ne mazāk kā 10% apmērā no projekta kopējās attiecināmās summas.

Saskaņā ar konkursa “Esi uzņēmējs Ludzas novadā” noteikumiem atbalstītais biznesa projekts būs jāīsteno viena gada laikā.

Svetlana Rimša,

Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību vadītāja