LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 29. novembris
Ignats, Virgīnija
Ludza
Cloudy
0°C
 
A A A

Noslēgušās Jauno satiksmes dalībnieku foruma 2013. gada sezonas sacensības Ludzā

visi_dalibnieki_ludza17. maijā Ludzas parka estrādē norisinājās “Jauno satiksmes dalībnieku forums 2013” sacensības, kas pulcēja 5 komandas un individuālos dalībniekus no Ludzas pilsētas, kas rādīja savas zināšanas ceļu satiksmes noteikumos, satiksmes drošībā, pirmās palīdzības sniegšanā, velosipēda tehniskā stāvokļa novērtēšanā un praktiskajā braukšanā.

Ludzas sacensību rezultāti:

1. vieta – Ludzas pilsētas ģimnāzijas komanda “Baikeri” (Amanda Cabule, Ilze Upeniece, Arnita Bleive, Raivo Losevičs, Armands Greitāns, Daniels Podoļecs un skolotāja Ilona Dukšte).1vieta_Ludza

2. vieta – Ludzas pilsētas 2. vidusskolas komanda “Drošais ritenis” (Katerina Pavlovska, Ērika Rebinova, Milana Dikalova, Romans Rezenkovs, Renalds Volkovs, Deniss Zinovjevs un skolotāja Svetlana Andruškeviča).

3. vieta – Ludzas pilsētas ģimnāzijas komanda “VeloPro” (Diāna Lobina, Baiba Ruskule, Viktorija Stepanova, Raivis Korņejevs, Alvis Sarkans, Egīls Greivulis un skolotājs Jānis Kravalis).

Pirmās vietas ieguvēja izcīnīja arī ceļazīmi piedalīties Lavijas fināla sacensībās 7. un 8. jūnijā RTU Sporta un Atpūtas bāzē „Ronīši”.

BTA_simpatija_RaivoBTA simpātijas balvu, uzrādot individuāli labākos rezultātus starp visiem dalībniekiem, saņēm Raivo Losevičs un Ilze Upeniece no “Baikeriem”.BTA_simpatija

Sacensības „Jauno satiksmes dalībnieku forums” CSDD rīko jau kopš 1993.gada. Ik gadu tajās piedalās vairāki tūkstoši skolēnu, kas ir nozīmīgs īpatsvars no 4.-6.klašu vecuma grupas bērniem.

Visi sacensību dalībnieki saņēma īpašo pasākuma T-keklu un Atzinības rakstu bet, uzvarētāji – arī diplomus un vērtīgas balvas. Jauno satiksmes dalībnieku foruma sacensības jau septīto gadu atbalsta „Latvijas Mobilais Telefons”, tās tiek finansētas no OCTA līdzekļiem, LAMB autoklubs nodrošina iespēju labākajiem piedalīties Eiropas sacensībās Melnkalnē.

„BTA Insurance Company” SE (BTA) ir šī pasākuma apdrošinātājs, kas garantē bērniem apdrošināšanas aizsardzību sacensību laikā. BTA katrā reģionā pasniegs savu simpātiju balvu diviem dalībniekiem. Fināla sacensībās BTA nodrošinās un pasniegs atzinību uzvarētāju komandai, dāvinot katram bērnam un viņa ģimenei (tēvam, mātei un brāļiem vai māsām) Nelaimes gadījumu apdrošināšanu uz gadu.

Sīkāku informāciju, sacensību nolikumu un grafiku atradīsiet www.csdd.lv mājas lapā: http://ej.uz/8nhu. Informācijas tālrunis: 67025730 vai 63480572.

Sacensības visā Latvijā notiks līdz pat 24.maijam.

Tuvākās sacensības: 18. maijā Daugavpilī, 20. maijā Ludzā un 21. maijā Gulbenē.

Informāciju sagatavoja:

Līga Jekste

“Jauno satiksmes dalībnieku forums 2013”

[email protected]

26056013

 

coloring.cool