LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 24. oktobris
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Ludza
Mostly cloudy
2°C
 
A A A

Noslēgumam šogad tuvojas veselības veicināšanas projekta nodarbības

Šomēnes vēl norisinās daži fizisko aktivitāšu pasākumi projekta “Sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Ludzas novadā” ietvaros.

No š.g. 16. oktobra līdz 30. novembrim Ludzā projekta “Sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Ludzas novadā” ietvaros tika organizētas vingrošanas nodarbības, kuru mērķa grupa – novada iedzīvotāji, personas ar  invaliditāti, iedzīvotāji vecumā virs 54 gadiem. Vingrošanas nodarbības vadīja Andris Vengra.

Labi apmeklētas ir nūjošanas nodarbības, kuras vada Iluta Kaupuža. Decembrī paredzētas vēl trīs nodarbības: 8. un 11. decembrī (15.00 – 17.00), 16. decembrī (14.00 – 16.00), pulcēšanās pie parka estrādes.

Tāpat daudzi izmanto iespēju apmeklēt jogas nodarbības, kuras vada Inese Dreļa. Tās turpināsies līdz 15. decembrim (trešdienās un piektdienās plkst. 17.30) pašvaldības ēkas lielajā zālē.

Visām šīm nodarbībām vēl par pievienoties.

Arī nākamajā gadā plānojam rīkot vingrošanas un jogas nodarbības, tās sāksies janvāra vidū. Nūjošana tiks atsākta pavasarī.

Sociālajā tīklā facebook ir izveidota lapa “Sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakse Ludzas novadā” (saite: https://www.facebook.com/EsParVeselibuLudza/). Tajā var saņemt aktuālo informāciju par pasākumiem, nodarbību, lekciju grafiku, kā arī apskatīt bildes no pasākumiem.

Informē Aleksandrs Narnickis,

projekta vadītājs

Projekts “Sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Ludzas novadā” (Nr.9.2.4.2/16/I/024) norisinās darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.

coloring.cool