LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 02. augusts
Stefans, Normunds
Ludza
Mostly clear
15°C
 
A A A

Noslēdzies J. Soikāna Ludzas mākslas skolas organizētais konkurss “Ontona Kūkoja portfeļs”

J. Soikāna Ludzas mākslas skolas organizētais pirmais konkurss “Ontona Kūkoja portfeļs” ir noslēdzies. JSLMS pateicas visiem konkursa dalībniekiem, viņu skolotājiem un žūrijai, kuras sastāvā “sirdsskatienu” kopā lika mākslinieki – Agra Ritiņa, Māra Zīliņa, Vjačeslavs Fomins (Bitty), arhitekte – Darja Koževnikova, A.Kūkoja mazmeita un Rakstniecības un Mūzikas muzeja pētniece, LMA maģistrantūras studente Katrīna Kūkoja. 

Rezultātu paziņošana norisināsies tiešsaistes platformas “ZOOMa” virtuālajā telpā 16.04.2021. plkst. 15:00 kopā ar aktieri un mūziķi Kristapu Rasimu, konkursa organizētājiem un žūrijas pārstāvjiem. Piekļuves saite skolām tiks izsūtīta individuāli. 

Vērtēšana nebija viegls, tomēr ļoti aizraujošs un interesants process, kura rezultātā katrā vecuma grupā godalgām ir izvirzīti sekojoši darbi:

Jaunākā vecuma grupā 7-10 gadi no 36 darbiem nominēti tiek 14 darbi.

 

Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas Maijas Purgailes audzēkņu –  Elzas Krievas, Annas Dēliņas, Vivjēnas Svariņas, Ralfa Ružas darbi.

Kārsavas Mūzikas un mākslas skolas Guntas Nagles audzēkņu – Liānas Ivonnas Miezes, Nikijas Kovolenko, Tomasa Medņa, Karīnas Marijas Raklinskas, Enijas Ivanovas, Riharda Rakicka, Reiņa Bilinska darbi.

Rīgas Ziepniekkalna vidusskolas Astrīdas Untiķes audzēkņu –  Darjas Beļajevas, Leilas Tiānas Dundures, Maijas Jakubovas darbi.

Vidējā vecuma grupā 11-14 gadi no 62 darbiem nominēti tiek 16 darbi.

Alūksnes Mākslas skolas pedagoģes Ritas Balanes audzēkņu – Elzas Jaunzemas, Elizabetes Timofejevas darbi.

Kārsavas Mūzikas un mākslas skolas pedagoģes Guntas Nagles audzēkņu – Viktorijas Baikovas, Danielas Kovalānes, Kates Ozoliņas, Leonīda Moisejenoka, Markusa Zeļča; un pedagoga Daiņa Poikāna audzēknes Amandas Silickas darbi.

Valmieras Valsts ģimnāzijas pedagoģes Lailas Bentes audzēkņu – Keisijas Kates Hazovas, Markusa Ozola, Patrika Klāva Jaunzema, Martas Irbes, Karlīnas Laivas, Martas Irmejas darbi.

J.Soikāna Ludzas mākslas skolas pedagoģes Ivetas Ladusānes audzēknes Jeļizavetas Ivanovskas, un pedagoģes Intas Strodes audzēkņa  Aleksa Pujāta darbi. 

Vecākā vecuma grupa 15-18 gadi no 67 darbiem tiek nominēti 17 darbi.

J.Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas pedagoģes Anita Puncules audzēkņi – Aivja Krūmiņa, Alīnas Ivanovas darbi.

J.Soikāna Ludzas mākslas skolas pedagoģes Ivetas Ladusānes audzēkņu – Ieva Maškancevas, Lauras Mortuzānes darbi.

Kārsavas Mūzikas un mākslas skolas pedagoga Daiņa Poikāna audzēknes Margaritas Borisovas darbs.

Ludzas pilsētas ģimnāzijas pedagoģes Inetas Zvonņikovas audzēkņu – Daira Kristapa Kazinieka, Ievas Bogomolas, Polinas Čeldako, Ievas Maškancevas, Germana Lapšova darbi.

Riebiņu vidusskolas pedagoģes Rutas Vjakses audzēknes Viktorijas Nagles darbs.

Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas pedagoģes Martas Madaras  Grantiņas audzēkņa Kristera Keiša darbs.

Valmieras Valsts ģimnāzijas pedagoģes Lailas Bentes audzēkņu – Kitijas Elstes, Paulas Rozītes, Betijas Leokes, Everta Hemmela darbi.

Zilupes Mūzikas un mākslas skolas pedagoģes Marijas Sidorinas audzēknes Lindas Marčenokas darbs.

Informāciju sagatavoja Sandra Vorkale,

J. Soikāna Ludzas mākslas skolas direktore

coloring.cool