LV EN

Otrdiena, 2023. gada 31. janvāris
Tekla, Violeta
Ludza
Mostly cloudy
-1°C
 
A A A

Noskaidroti “Jauno satiksmes dalībnieku foruma” uzvarētāji Ludzā

Jauno satiksmes dalībnieku forums 2011 Vislatvijas sacensību tūri turpināja Ludzā 19. maijā ar sacensībām Ludzas Atpūtas parka estrādē. Piedalīties bija aicinātas komandas no Kārsavas, Ludzas, Zilupes un Ciblas novadiem – bērni, kas dzimuši 1999., 2000. vai 2001. gadā veido komandas (komandā 3 meitenes, 3 zēni) un piedalījās sacensībās.
Pavisam startēja 7 komandas un individuālie dalībnieki- kopā 59 dalībnieki.
Sacensību rezultāti:
1. vieta un izcīnītas tiesības startēt Latvijas fināla sacensībās – Mežvidu pamatskolas komanda “Mežvidi” (Dans Kazimirs Valeniks, Samanta Ozoliņa, Ilvars Elksnis, Retvards Rusins, Santa Rupaine, Izabella Marta Ivanovska un skolotāja Jolanta Krišāne).
2. vieta – Kārsavas vidusskolas komanda “Kārsava” (Ritvars Pundurs, Arnis Gutans, Angelika Jacenko, Laura Klepere, Liene Nagla, Ēriks Starodumovs un skolotāja Vija Zelča).
3. vieta – Ludzas pilsētas ģimnāzija (Daiga Sarkane, Elvijs Kušners, Anrijs Rubins, Jevgēnijs Murašovs, Linda Mičle, Anastasija Smoļņakova un skolotāja Renāte Balode).
Par spicākajiem jeb tiem, kas savākuši visvairāk punktu, apbalvoja – Ritvars Pundurs no Kārsavas vidusskolas un Samanta Ozoliņa no Mežvidu pamatskolas.
Latvijas fināla sacensības norisinās 3. un 4. jūnijā Engures novadā Klapkalnciema “Ronīšos”, kurās par čempiona tutulu cīnīsies 1. vietas ieguvēji no katrām sacensībām.
Veiksmīgai dalībai sacensībās bērniem ne tikai jāprot veikli braukt ar velosipēdu, bet arī jāpārzina sava braucamrīka uzbūve, apkope un kā to salabot, jāpārzina ceļu satiksmes noteikumi un jāprot sniegt pirmā palīdzība cietušajam.

Visu sacensību dalībnieki saņēma O!Kartes T-kreklu un Atzinības rakstu, bet uzvarētāji – diplomus un praktiskas dāvanas.
Jau piekto gadu sacensības atbalsta O!Karte, kas ne tikai rūpējas par dāvanām katram foruma dalībniekam, bet arī nodrošina mobilos sakarus. Jauno satiksmes dalībnieku foruma sacensības tiek finansētas no OCTA līdzekļiem, LAMB autoklubs nodrošina iespēju labākajiem piedalīties Eiropas sacensībās Parīzē, savukārt “If apdrošināšana” rūpējas par sacensību apdrošināšanu.